Tretin krem ne işe yarar

  • Konu Sahibi Chemist
  • 96 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Chemist

Üye
Mesajlar
66
Tepkime puanı
1
Tretin krem ne işe yarar, bu krem sivilce izleri, cilt lekeleri yok etmek için sıklıkla kullanılan kremlerden biridir, hücre yenileyici etki yaparak cildin yüzeyinde soyucu etki yapar alttan yeni deri gelmesini sağlar. Bu kremin sağladığı faydalardan biride saç kökü hücreleri yenilemek için kullanılır. Cilt bakımı için çok etkilidir, tretin krem retinol-a içerir ve deriden kolaylıkla emilir. Bedenimiz vucudumuz tarafından deri gözenekleri tarafından kolaylıkla kabul edilen özel bir krem, en önemli özelliklerinden bir taneside vucudumuzda kan dolaşımını düzenler, ciltteki gözeneklerin sağlam olmasını fazlasıyla güçlendirir. Deride bulunan kolajen üretimi uyarır ve cildin en üst tabakasını güzel hale getirip sıkıştırabilir ve inceltir.

Tretin krem ne işe yarar


Tretin krem topikal krem olarak sürülür sivilce tedavisinde doktorların kişiden kişiye uyguladığı ilaçlardan bir tanesi tretin kremdir.
 
U

Ugur

Üye
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Tretin krem saç dökülmesi yaşayanların saçlarını tekrar kazanmak için minoxil emilimini daha iyi yapsın diye uyguladığı bir kremdir.
 
H

Hairs

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Şakaklara bu kremi uyguluyorum çok soyma yapaıyor saç çıkmasına kesinlikle etkisi var ince uzayan saçlar kalınlaştı yeni saçlar geliyor aralardan
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
77
B
T
Cevaplar
4
Gösterim
171
R
N
Cevaplar
2
Gösterim
99
A
S
Cevaplar
4
Gösterim
150
E
P
Cevaplar
0
Gösterim
126
P

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
43
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
71
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt