L şeklinde şok dökülme

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi umitsari
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
U

umitsari

Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 60 gün önce İzmir likya saç ekimi merkezine ekim yaptırdım 3400 greft tek seansta ekildi ekim işlemi 7 saat sürdü burayı seçmemde en büyük etken arkadaşımın ekim yaptırması ve ekim sonucunu beğenmem oldu görüşmeye gittiğimde ilgi alakaları müşteri memnuniyeti iyiydi. Ekim yaptırmadan önce likyaya ekim yaptıran kişilerin sonuçlarına baktım ona göre karar verdim. Şuan saçlarım şok dökülme evresine girdi dökülen saç köklerine baktığımda resimde gördüğünüz gibi köklerin yarısı L şeklinde uçları kıvrık olarak çıkıyor, yani baston şekline benzer olduğunu fark ettim. Sizce bu durum normal midir? Doktorumla konuştuğumda durumum normal olduğunu 3. 4. aydan sonra saçımın tekrar çıkacağını söyledi yine de fikrinizi almak istedim.

L tipi şok dökülme

C

Cenk48

Üye
Ekim sonuçlarını takip ediyorum neredeyse hepsinde bu şekil şok dökülme oluyor, baston şeklinde şok dökülme denliyormuş, şok dökülme iki türlü olurmuş baston şeklinde ve kırık tarzında saç dökülür ikiside normal diyorlar.

A

Alahan

Üye
Ekim yapan kişinin kanala kökleri çok itmesinden kaynaklanıyor önemli sorun değil ancak kök tutunamazsa yerinden çıkar diye düşünüyorum.

Z

zweig

Üye
Benimde bu şekil dökülmeler olmuştu sorun olmadı o dökülenler şok dökülmeye uğruyor kanala baskı yapılarak itilmesinden kaynaklanıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
120
gelemem
gelemem
G
B
Cevaplar
4
Gösterim
190
Aydem
Aydem
A
S
Cevaplar
2
Gösterim
123
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
54
simahi99
simahi99
S

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
37
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt