L şeklinde şok dökülme

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi umitsari
  • 2K Görüntülenme
  • 2 Yorum
U

umitsari

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
1
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 60 gün önce İzmir likya saç ekimi merkezine ekim yaptırdım 3400 greft tek seansta ekildi ekim işlemi 7 saat sürdü burayı seçmemde en büyük etken arkadaşımın ekim yaptırması ve ekim sonucunu beğenmem oldu görüşmeye gittiğimde ilgi alakaları müşteri memnuniyeti iyiydi. Ekim yaptırmadan önce likyaya ekim yaptıran kişilerin sonuçlarına baktım ona göre karar verdim. Şuan saçlarım şok dökülme evresine girdi dökülen saç köklerine baktığımda resimde gördüğünüz gibi köklerin yarısı L şeklinde uçları kıvrık olarak çıkıyor, yani baston şekline benzer olduğunu fark ettim. Sizce bu durum normal midir? Doktorumla konuştuğumda durumum normal olduğunu 3. 4. aydan sonra saçımın tekrar çıkacağını söyledi yine de fikrinizi almak istedim.

L tipi şok dökülme
 
C

Cenk48

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Ekim sonuçlarını takip ediyorum neredeyse hepsinde bu şekil şok dökülme oluyor, baston şeklinde şok dökülme denliyormuş, şok dökülme iki türlü olurmuş baston şeklinde ve kırık tarzında saç dökülür ikiside normal diyorlar.
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
63
Tepkime puanı
1
Ekim yapan kişinin kanala kökleri çok itmesinden kaynaklanıyor önemli sorun değil ancak kök tutunamazsa yerinden çıkar diye düşünüyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
95
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
101
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
158
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
160
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
51
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt