Ginkgo biloba cinsel gücü artırır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Pua
  • 331 Görüntülenme
  • 1 Yorum
P

Pua

Üye
Arkadaşlar daha önceden ginkgo biloba tablet ampul kullananlar oldumu çoğu saç dökülmesi ürününün içinde bu bitkiler var. Daha önceden kullananlar varsa bitkisel losyonun içine katılan bitkiler olan gingko biloba ve panax ginseng ekstrelerinin gerçekten saç dökülmesinde önleyici etkileri varmıdır. Bu gün bir aktara girdim konu saçta açıldı adam satmak için ısrar ediyor gingko biloba saç köklerindeki kan dolaşını hızlandırır panax ginseng köklere bağlı olan kılcar damarları genişleterek saçların daha çok besler diyor. Bende dedim madem bu kadar etkisi varda niye erkekler kel geziyor bunları kullansa saçları çıksa şimdiye yayılırdı dedim. Satıcı işte ürün satmak için her şeyi deniyor. Sizlere bir kaç soru sormak istiyorum losyon içine gingko biloba ve panax ekstreleri katılsa saç köklerine faydası olmaz mı en azından var olan saçları canlı tutar dökülmelere karşı direnç oluşturur diye düşünüyorum. Aktarda bu bitkiler var ister suyunu hazırlayın ister tozunu yaptırın. Özellikle kafein içine karıştırılsa daha fazla etkisi olur mu sebamed anti hair şampuan içinde kafein ve gingko biloba var ve saç derisini yıkama sırasında yakıyor kan dolaşımının hızlandığını anlıyorsunuz. Kafa kıp kırmızı oluyor sizce de faydası olmaz mı losyon içine atıp kullansak?

F

Fethi

Üye
Çokta cinsel gücü artırıyor keçiboynuzu ve çoban çökerten çayı için daha çok etki ediyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
160
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
188
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
299
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
260
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
338
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
486
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
45
Toplam ziyaretçi
85
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt