Yaş 22 Sadece kaşıntı ve dökülme

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Krhn
  • 191 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Krhn

Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 senedir saçlarum dökülüyor. Benim ise ön tarafa hiçbir şey olmuyor şakaklar gayet yerinde. Küçükken de alın çizgim böyleydi şimdide aynı hizada.

Aileme baktığımda babama amcamlara ve dayımlara baktığımda tepeler sağlam sadece şakaklardan biraz açılma var.

Şakaklar yanlar ve ense hariç üstlerde seyrelmeler mevcut. Önlerde alnımda üstlerde yağlanma var ve aşırı kaşıntı oluşturuyor. Saçların seyrelmeyi kaşıntı yüzünden olduğunu düşünüyorum. Ancak kabuk pullanma vs hiçbir şey yok deri sadece parlak ve kaşınıyor.

Yani dökülmemin genetik yatkınlık olduğunu düşünmüyorum. Doktora randevu bulamıyorum bikac ay sonrasına kadar en azından benim dökülmem adına biraz bilgi verebilir misiniz?

R

roronoa

Üye
Kaşıntı yağlanma varsa egzama kaynaklı inflamasyon oluyor deride. Ketoral ve nizoral şampuanları deneyebilirsin haftada iki kere kullanmak gerek fazlası zararlı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
191
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
175
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
341
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
395
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
287
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
566
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt