Yaş 22 Sadece kaşıntı ve dökülme

  • Konu Sahibi Krhn
  • 77 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Krhn

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 senedir saçlarum dökülüyor. Benim ise ön tarafa hiçbir şey olmuyor şakaklar gayet yerinde. Küçükken de alın çizgim böyleydi şimdide aynı hizada.

Aileme baktığımda babama amcamlara ve dayımlara baktığımda tepeler sağlam sadece şakaklardan biraz açılma var.

Şakaklar yanlar ve ense hariç üstlerde seyrelmeler mevcut. Önlerde alnımda üstlerde yağlanma var ve aşırı kaşıntı oluşturuyor. Saçların seyrelmeyi kaşıntı yüzünden olduğunu düşünüyorum. Ancak kabuk pullanma vs hiçbir şey yok deri sadece parlak ve kaşınıyor.

Yani dökülmemin genetik yatkınlık olduğunu düşünmüyorum. Doktora randevu bulamıyorum bikac ay sonrasına kadar en azından benim dökülmem adına biraz bilgi verebilir misiniz?
 
R

roronoa

Üye
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Kaşıntı yağlanma varsa egzama kaynaklı inflamasyon oluyor deride. Ketoral ve nizoral şampuanları deneyebilirsin haftada iki kere kullanmak gerek fazlası zararlı
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
91
A
lusyus
Cevaplar
2
Gösterim
96
GÖKDEMİR
GÖKDEMİR
R
Cevaplar
1
Gösterim
78
Punisher
P
S
Cevaplar
5
Gösterim
172
I
R
Cevaplar
6
Gösterim
252
kelbody
K

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
45
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
73
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt