Saç kökleri neden beyaz olur?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 161 Görüntülenme
  • 1 Yorum
R

Realty

Üye
Mesajlar
20
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar son zamanlarda dökülen saç kökleri beyaz renkte oluyor, bir çok saç telinde durum bu şekilde acaba kökler neden beyaz olur aklıma bir çok şey geliyor. Saç kökünün beyaz olması o saçım güçsüz olduğu anlamına geliyor. Ön saçlarımda incelmeler var elimi attığım da kolaylıkla dökülüyor ama ense saçlarımı çektiğimde bile saç gelmiyor. Bu sorunun neyle alakası olabilir. Vitamin eksikliği kaynaklı yada dht hormonundan kaynaklı mı olabilir. Yorumlarınızı bekliyorum değerli forum üyeleri.
 
C

Chemist

Üye
Mesajlar
77
Tepkime puanı
1
Doğal olarak dökülen saçların kökleri hem yuvarlak hem beyaz olur. Saçın döngü döneminin sonuna geldiğini gösterir. Yani o saç artık uyku fazına girecek normal bir süreçtir. Önemli olan kökleri siyah olup dökülenler büyüme sürecini henüz tamamlamamış olan saçlardır. Bu durumda, saçlarda beslenme yetersizliği olduğu olabilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
0
Gösterim
89
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
1
Gösterim
209
lastmorn
lastmorn
L
V
Cevaplar
1
Gösterim
395
lastmorn
lastmorn
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
217
Alberto
Alberto
Alberto
Z
Cevaplar
12
Gösterim
368
Bensu Şahin
Bensu Şahin
B

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
67
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt