Östrojen krem kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Pharmacy
  • 115 Görüntülenme
  • 2 Yorum
P

Pharmacy

Üye
Mesajlar
32
Tepkime puanı
0
Estradiol krem, birçok kadın tarafından menopoz semptomlarının yönetimi için kullanılan bir hormon tedavisidir. Ancak, estradiol krem aynı zamanda cilt bakımı için de kullanılabilir.

Estradiol krem, ciltteki kolajen üretimini artırarak, cildin nemlendirilmesine ve daha sıkı bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. Bu krem aynı zamanda cilt tonunu düzeltmeye ve lekelerin görünümünü azaltmaya da yardımcı olabilir.

Estradiol krem saç dökülmesini önler mi?​

Estradiol krem genellikle menopoz sonrası kadınlarda östrojen eksikliği semptomlarının tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Saç dökülmesi, östrojen seviyelerindeki azalmadan kaynaklanabilecek bir semptomdur. Estradiol krem, östrojen seviyelerini artırarak saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabilir.

Ancak, bu ilacın saç dökülmesi için doğrudan kullanımı hakkında yeterli araştırma yapılmamıştır. Estradiol krem, sadece saç dökülmesinin altında yatan östrojen eksikliğinin tedavisinde kullanıldığında, dolaylı olarak saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olabilir.

Bu nedenle, saç dökülmesi için Estradiol krem kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Saç dökülmesi tedavisi için alternatif tedaviler de mevcuttur, bu nedenle doktorunuz size en uygun tedavi seçeneğini önerebilir.

Saç dökülmesi için estradiol (östrojen) içeren krem kullananlar varsa deneyimlerini aktarabilir.
 
O

Owner

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Estradiol içeren krem çok aradım ama bulamadım bi eczane estrol krem önerdi onada gökdemir etkisi olmaz diyor
 
R

Ritalin

Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Östrol krem var bunu kullansak olur mu eczaneci bitek bu var dedi emin olamadım
 

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
2
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
6
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Aesthetic Saç Ekimi
Üst Alt