Kıbrıs Saç Ekimi Sonuçlarım 4500 greft

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Büke
  • 387 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

Büke

Üye
Arkadaslar merhaba size sac ekim surecimi fotoğraf lı şekilde anlatmak istedim..
5 ekim 2020 de 4500 greft olmak üzere fotoğraftaki bolgeye Kıbrısta ekildi..
Surec hızlı ve guzel gelişti fakat bağzı sorunlar yasadim..
İlk 10 günlük sureci hergun doktoruma foto seklinde gonderdim surecin guzel gittigini ve 2. sampuanla devam etmemi istedi ve yaptim.. (herkezin yaşadığı surec)
Sonraki 3 aylik süreçte ekim yeri haric ekim olmayan bolgede inanilmaz hızlı 1 sekilde saclarim uzadı.. fotoğraflarda aralik ayindaki fotoya bakarsaniz ekilen yer haric diyer saclarim hizli uzadi.. doktoruma danıştım yanina gitmemi istedi bende gittim.
Diyer bolgelerdeki saclarim uzadigi icin görüntüyü sevmedigimi soyledim kesebilirmiyim diye sordum ekilen bolge haricinde onayladi ve kestim..
Kestikden sonra tepe bolgemde şok dökülme oldu..
(3.ayda sac kesme şok dökülme yapıyormuş ben sonradan başka doktordan öğrendim)
Bana proscar adında 1 ilac onerdi tableti 4 e bölüp kullanmami istedi ekilen bölgenin daha hızlı uzayacagini soyledi.. bende haliyle yaptim..
Aradan 1 ay gectikden sonra hormonlarımın kötü yönde değiştiğini fark ettim ve saçı uzatmak yerine resmen süreci yavaslattigini sakal uzamasinj yavaslattigini ve cinsel yonden isteğimi düşürdüğünü fark edince doktora danismadan ilacı kestim..
Birkac günden sonra hormonlarim normale döndü sac sakal uzaması hızlandı vs.. Bir aylik süreç yavaşlamasından ve 1 aylık sürecin çöpe gitmesinden sonra süreç normale döndü.. 4 ay da saclarimda 7 cmlik uzama oldu fotodan gorebilirsiniz
Şuan 7. Bucuk aylik ekilme geçmişim var şok dökülmeye prp uygulamam gerektiği soylendi ama prp yaptirmadim tepe bolgem kendiliginden duzeldi..
Proscar konusuna gelince doktoru suclamak istemem sonuçta herkezde farklı etkileri olmuştur belki sizlerde süreci hızlandırmış olabilir belki ben hapı yanlış kullandim bilmiyorum ama ben kötü etkilendim..
Kusura bakmayın lutfen biraz uzun yazdim ama sizlere surecimi aktarmak istedim üşenmeyip okuyanlardan yorumlari bekliyorum..

Ekli dosyalar

• 4500 kök saç ekimi.jpg
    4500 kök saç ekimi.jpg
    878.4 KB · Gösterim: 143
  • saç ekimi 4500 greft.jpg
    saç ekimi 4500 greft.jpg
    505 KB · Gösterim: 63
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
B

Büke

Üye
Saç Ekimi Sürecim ve son resimde zenci örgüsü yaptırdım

Ekli dosyalar

• saç ekimi.jpg
    saç ekimi.jpg
    398.9 KB · Gösterim: 52
  • kıbrıs saç ekimi.jpg
    kıbrıs saç ekimi.jpg
    346.8 KB · Gösterim: 60
  • saç ekimi sonrası.jpg
    saç ekimi sonrası.jpg
    447.9 KB · Gösterim: 44
  • saç ekimi kıbrıss.jpg
    saç ekimi kıbrıss.jpg
    379.7 KB · Gösterim: 51
  • saç ekimi 4500 greft.jpg
    saç ekimi 4500 greft.jpg
    505 KB · Gösterim: 64
  • 4500 kök saç ekimi.jpg
    4500 kök saç ekimi.jpg
    878.4 KB · Gösterim: 58
  • saç ekimi resmi.jpg
    saç ekimi resmi.jpg
    680.4 KB · Gösterim: 62

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Ş
Cevaplar
1
Gösterim
118
şeras
şeras
Ş
Ç
Cevaplar
0
Gösterim
152
çetinn
çetinn
Ç
Ç
Cevaplar
0
Gösterim
101
çağrıı
çağrıı
Ç
C
Cevaplar
2
Gösterim
172
pesimistler
pesimistler
P
C
Cevaplar
0
Gösterim
95
ceyhun
ceyhun
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
83
Alperen
Alperen
Alperen

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt