Kıbrıs Saç Ekimi Sonuçlarım 4500 greft

Kıbrıs Saç Ekimi Sonuçlarım 4500 greft

Arkadaslar merhaba size sac ekim surecimi fotoğraf lı şekilde anlatmak istedim.. 5 ekim 2020 de 4500 greft olmak üzere fotoğraftaki bolgeye Kıbrısta ekildi.. Surec hızlı ve guzel gelişti fakat bağzı sorunlar yasadim.. İlk 10 günlük sureci hergun doktoruma foto seklinde gonderdim surecin guzel gittigini ve 2. sampuanla devam etmemi istedi ve yaptim.. (herkezin yaşadığı surec) Sonraki 3 aylik süreçte ekim yeri haric ekim olmayan bolgede inanilmaz hızlı 1 sekilde saclarim uzadı.. fotoğraflarda aralik ayindaki fotoya bakarsaniz ekilen yer haric diyer saclarim hizli uzadi.. doktoruma danıştım yanina gitmemi istedi bende gittim. Diyer bolgelerdeki saclarim uzadigi icin görüntüyü sevmedigimi soyledim kesebilirmiyim diye sordum ekilen bolge haricinde onayladi ve kestim.. Kestikden sonra tepe bolgemde şok dökülme oldu.. (3.ayda sac kesme şok dökülme yapıyormuş ben sonradan başka doktordan öğrendim) Bana proscar adında 1 ilac onerdi tableti 4 e bölüp kullanmami istedi ekilen bölgenin daha hızlı uzayacagini soyledi.. bende haliyle yaptim.. Aradan 1 ay gectikden sonra hormonlarımın kötü yönde değiştiğini fark ettim ve saçı uzatmak yerine resmen süreci yavaslattigini sakal uzamasinj yavaslattigini ve cinsel yonden isteğimi düşürdüğünü fark edince doktora danismadan ilacı kestim.. Birkac günden sonra hormonlarim normale döndü sac sakal uzaması hızlandı vs.. Bir aylik süreç yavaşlamasından ve 1 aylık sürecin çöpe gitmesinden sonra süreç normale döndü.. 4 ay da saclarimda 7 cmlik uzama oldu fotodan gorebilirsiniz Şuan 7. Bucuk aylik ekilme geçmişim var şok dökülmeye prp uygulamam gerektiği soylendi ama prp yaptirmadim tepe bolgem kendiliginden duzeldi.. Proscar konusuna gelince doktoru suclamak istemem sonuçta herkezde farklı etkileri olmuştur belki sizlerde süreci hızlandırmış olabilir belki ben hapı yanlış kullandim bilmiyorum ama ben kötü etkilendim.. Kusura bakmayın lutfen biraz uzun yazdim ama sizlere surecimi aktarmak istedim üşenmeyip okuyanlardan yorumlari bekliyorum..
1 6
1
Saç Ekimi Sürecim ve son resimde zenci örgüsü yaptırdım
0

Büke

Yeni Üye
Üye
Katılım
17 Ağustos 2021
Konular
0
Mesajlar
2
Arkadaslar merhaba size sac ekim surecimi fotoğraf lı şekilde anlatmak istedim..
5 ekim 2020 de 4500 greft olmak üzere fotoğraftaki bolgeye Kıbrısta ekildi..
Surec hızlı ve guzel gelişti fakat bağzı sorunlar yasadim..
İlk 10 günlük sureci hergun doktoruma foto seklinde gonderdim surecin guzel gittigini ve 2. sampuanla devam etmemi istedi ve yaptim.. (herkezin yaşadığı surec)
Sonraki 3 aylik süreçte ekim yeri haric ekim olmayan bolgede inanilmaz hızlı 1 sekilde saclarim uzadı.. fotoğraflarda aralik ayindaki fotoya bakarsaniz ekilen yer haric diyer saclarim hizli uzadi.. doktoruma danıştım yanina gitmemi istedi bende gittim.
Diyer bolgelerdeki saclarim uzadigi icin görüntüyü sevmedigimi soyledim kesebilirmiyim diye sordum ekilen bolge haricinde onayladi ve kestim..
Kestikden sonra tepe bolgemde şok dökülme oldu..
(3.ayda sac kesme şok dökülme yapıyormuş ben sonradan başka doktordan öğrendim)
Bana proscar adında 1 ilac onerdi tableti 4 e bölüp kullanmami istedi ekilen bölgenin daha hızlı uzayacagini soyledi.. bende haliyle yaptim..
Aradan 1 ay gectikden sonra hormonlarımın kötü yönde değiştiğini fark ettim ve saçı uzatmak yerine resmen süreci yavaslattigini sakal uzamasinj yavaslattigini ve cinsel yonden isteğimi düşürdüğünü fark edince doktora danismadan ilacı kestim..
Birkac günden sonra hormonlarim normale döndü sac sakal uzaması hızlandı vs.. Bir aylik süreç yavaşlamasından ve 1 aylık sürecin çöpe gitmesinden sonra süreç normale döndü.. 4 ay da saclarimda 7 cmlik uzama oldu fotodan gorebilirsiniz
Şuan 7. Bucuk aylik ekilme geçmişim var şok dökülmeye prp uygulamam gerektiği soylendi ama prp yaptirmadim tepe bolgem kendiliginden duzeldi..
Proscar konusuna gelince doktoru suclamak istemem sonuçta herkezde farklı etkileri olmuştur belki sizlerde süreci hızlandırmış olabilir belki ben hapı yanlış kullandim bilmiyorum ama ben kötü etkilendim..
Kusura bakmayın lutfen biraz uzun yazdim ama sizlere surecimi aktarmak istedim üşenmeyip okuyanlardan yorumlari bekliyorum..
 

Ekli dosyalar

 • 4500 kök saç ekimi.jpg
  4500 kök saç ekimi.jpg
  878.4 KB · Gösterim: 1
 • saç ekimi 4500 greft.jpg
  saç ekimi 4500 greft.jpg
  505 KB · Gösterim: 1
0

Büke

Yeni Üye
Üye
Katılım
17 Ağustos 2021
Konular
0
Mesajlar
2
 • Konu Sahibi Konu Sahibi
 • #2
Saç Ekimi Sürecim ve son resimde zenci örgüsü yaptırdım
 

Ekli dosyalar

 • saç ekimi.jpg
  saç ekimi.jpg
  398.9 KB · Gösterim: 2
 • kıbrıs saç ekimi.jpg
  kıbrıs saç ekimi.jpg
  346.8 KB · Gösterim: 1
 • saç ekimi sonrası.jpg
  saç ekimi sonrası.jpg
  447.9 KB · Gösterim: 1
 • saç ekimi kıbrıss.jpg
  saç ekimi kıbrıss.jpg
  379.7 KB · Gösterim: 1
 • saç ekimi 4500 greft.jpg
  saç ekimi 4500 greft.jpg
  505 KB · Gösterim: 1
 • 4500 kök saç ekimi.jpg
  4500 kök saç ekimi.jpg
  878.4 KB · Gösterim: 1
 • saç ekimi resmi.jpg
  saç ekimi resmi.jpg
  680.4 KB · Gösterim: 1

Users who are viewing this thread

Üst Alt