Ketoral şampuan seboreik dermatit geçirir mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bünyamin
  • 291 Görüntülenme
  • 3 Yorum
B

Bünyamin

Üye
Merhaba benim saçlarda çok yağlanma oluyor bunun için ketoral şampuan kullansam seboreik dermatit geçirmek için fayda eder mi, yaklaşık 4 senedir bu sorunla uğraşıyorum önceki yıllarımda saçımda bir tane bile kepek yokken birden aşırı dökülme ile yağlanma yaşamaya başladım sonradan anladım ki seboreik dermatit olmuşum. Bu iller o kadar sinir bozucu bir rahatsızlık ki sürekli omuzlarda kepek görüntüsü saçlarda sürekli kirlenme olması her gün saç yıkamama sebep oluyor. Her gün saç yıkamasam diğer gün bildiğin yağ akıyor. Özellikle alnımdaki bölgelerde çok fazla var. Bu soruna aktardan dökülme önleyici yağ almıştım sanırım o sorun oldu. Kafa derisinde mantar hastalığına yakalattı beni. Bunun için doktora gitmeyi düşünüyorum ama gidenlere baktım genelde konazol şampuan öneriyorlarmış bu şampuan nasıl kullanılmalı seboreik dermatite iyi geliyor mu?

C

Chemist

Üye
Konazol şampuan saç derisinde mantar, seboreik dermatit gibi sebeplerle saçta oluşan kepek, kaşıntı ve döküntülere karşı kullanılabilecek kullanılabilir. Aynı zamanda vücudun diğer bölgelerinde de kullanılabiliyor.

F

fitbody

Üye
Ketoral kepek kaşıntı kabuklanmaya iyi geliyor, tavsiye ederim.

D

Dilek

Üye
Ketoral şampaun kepek ve saçlarımızda oluşan deri hastalıklarına iyi geliyor tabi tüm hastalıklara iyi geldiğini söyleyemem, çünkü egzama gibi deri hastalıklarına kısa süreli çözüm oluyor egzama içten gelen bir hastalık

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
142
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
165
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
330
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
374
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
280
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
552
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
20
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt