Dutasteride mi yada Finasteride mi sizce hangisinin kullanımı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Stores
  • 310 Görüntülenme
  • 3 Yorum
S

Stores

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar bir süredir forumu takip ediyorum özellikle oral ilaç kullanan arkadaşların sonuçlarına bakıyorum ne kadar etkili olduğunu takip ediyordum aslında saç ektirmeye karar vermiştim ama şuan işsiz olduğum için iş bulana dek ertelemeye karar verdim gibi düşüncem var. Saç ektirmeden önce alternatif yollar araştırmaya başladım yaşım 29 olduğu için işe yarayan etkili bir tedavi yöntemi seçmeye karar verdim ve bu süreçte araştırdığım kadarıyla avodar (dutasteride) ile finasterid (proscar) arasında kararsız kaldım. Proscar kullanmaya başlayacakken en azından FDA onaylı diye kullanmayı düşünüyordum bu arada ilginç bir site buldum.


Sitedeki yazıyı okuyunca tek yumurta ikizleri den biri 4 yıl boyunca finasterid, diğeri 4 yıl boyunca dutasteride kullanmış. İkisinin sonuçlarına bakıldığında dutasteride çok daha etkisi olduğu görülüyor.

Şimdi bu konuda sizin yorumlarınızı merak ettim lütfen bol bol yorum yazın düşüncelerinizi merak ediyorum siteyi de iyice incelemenizi tavsiye ederim.
 
A

Analist

Üye
Mesajlar
31
Tepkime puanı
0
Önerim finasterid kullanmak, dutasterid çok tartışılıyor konuşuluyor finasa göre yan etkileri biraz fazla yan etkilerinden dolayı kullanmak isteyen pek yok
 
L

lugano

Üye
Mesajlar
53
Tepkime puanı
1
Dutasterid ile daha kısa zamanda sonuç alabilirsin finas etkisi 1 yıldan uzun sürüyor mşnoxla beraber daha etkili ve hızlı saçlar çıkacağını düşünüyorum
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Kısmet olursa Finasterid topical losyonu yapacağım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
119
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
313
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
260
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
173
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
210
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt