Zovirax Uçuk Kremi Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi crown
  • 438 Görüntülenme
  • 2 Yorum
crown

crown

Üye
Mesajlar
91
Tepkime puanı
5
Zovirax uçuk kremi kullananlar ve kullanıcı yorumları, uçuk deride oluşan bir enfeksiyondur. Dudağımda uçuk çıktı nasıl geçer? Uçuğa iyi gelen krem dudağımızda bir anda şişkinlik hissederek ve belli bir noktanın şişmesi ile ister istemez bizleri bir rahatsızlık sarıyor. Günlük yaşantıda yediğimiz içtiğimiz ve yaşadığımız stresli olaylar rüyalar bu tarz durumlardan dolayı dudağımızda uçuk çıkabiliyor. Uçuk çıktığı an bunun tedavi yollarını arıyoruz kimisi sıcak bir çay bardağını ara ara dudağımızın şişen bölgesine dokundurun der, kimisi bitki çayları için der.
zovirax krem uçuk kremi.jpg

Zovirax uçuk kremi kullanıcı yorumları​

Zovirax kullanan kullanıcılar oldukça memnun olduğunu okudum, zovirax doktor tavsiyesi ve aynı rahatsızlığı geçirmiş kişiler şunu tavsiye ediyor hemen bir eczaneye gidip zovirax krem alıp uçuk çıkan bölgeye sürün ve sürdükten sonra ara ara bu işlemi tekrar edin diyor. Kimisi 1 defa sür 2. ye gerek bile kalmıyor , bir başka yorumcu ise tabi bu kullanıcılar kullanmış kesin çözüm olarak söylüyor bunu.
 
B

byburak

Üye
Mesajlar
31
Tepkime puanı
0
Zovirax kremi uçuk çıkmadan hemen önce uygulanırsa uçuğu çıkmadan kurutur, zovirax uçuğun (Herpes Simpleks) virüsünü öldürmez sürekli aynı bölgede kalıcıdır uçuk çıkacağı zaman bazı belirtiler verir kaşıntı sızlanma yanma batma gibi his oluşturur bağışıklık sistemi düşerse, yetersiz beslenme, kullanılan bazı ilaçlar, uzun süreli güneş ışığında durmak uçuk oluşmasını artıran faktörlerdir.
 
M

My Precious

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Çok küçük bir krem hemen bitiyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
236
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
414
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
492
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
200
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
171
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
204
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
50
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt