Zoretanin Kullananlar Yorumları

  • Konu Sahibi Alipoyraz
  • 108 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Alipoyraz

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar yüzümü ilthaplı ergenlik sivilceleri kapladı kremler falan etkili olmayınca üç kez doktora gittim. Doktorun ilk kez verdiği ilaçların etkisi olmadı. Şimdi zoretanin ilacını verdi. Alırken ilacın yan etkilerini kabul ediyorum diye kağıt imzaladım. Doktor kan testinde istedi. Biraz kiloluyum yağlı besleniyorum. Zoretanin 10 mg sabah akşamda aynı şekilde alıyorum. Doktorum on beş gün sonra tekrar gelmemi istedi. Sivilce için bu ilacı kullananlar oldu mu?
 
F

furkan53

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Roaccutane adlı ilaç ile aynı etken maddeye sahip ilaçtır. Roaccutane'i roche firmasi senin dedigin ilaci da fako firmasi üretiyor. Bu ilaçları kullanırken dikkatli olman gerekiyor. Karaciger enzimlerini yükseltiyor ciltte ve özellikle dudaklarda müthiş kuruluk yapar.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
0
Gösterim
92
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
249
kelkalmamaliyim
K
P
Cevaplar
0
Gösterim
107
Punisher
P
P
  • Anket
Cevaplar
4
Gösterim
168
roronoa
R
revivo
Cevaplar
0
Gösterim
137
revivo

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
24

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt