Zigavus capixyl sprey kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Sacsiz
  • 167 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Sacsiz

Üye
Mesajlar
40
Tepkime puanı
1
Zigavus capixyl sprey bitkisel terapi saç serumu, dökülen saçları çıkarmak, incelmiş saçları kalınlaştırmak için özel olarak formüle edilmiş içinde eşsiz bitkisel ekstreler bulunan saç sağlığını korumaya yönelik olarak üretilmiştir. İçerisinde saç dökülmesine karşı çok iyi bilinen etkileri ve mükemmel toleransları nedeniyle özenle formülize bitkisel ekstreler bulunmaktadır. Bileşimindeki maddeler saçın, saçlı derinin beslenmesi ve güçlenmesi için gerekli zemini hazırlayarak sağlıklı saç uzamasını sağlar kökleri dht hormonuna karşı güçlendirir. Zigavus Capixyl dökülme karşıtı serum, içeriğindeki aktif maddelerin yan etkileri bulunmayıp saç sağlığı için gereken vitamin ve mineralleri içerir. Saç dökülmesinin önlenmesini ve sağlıklı saç gelişimini destekleti ince ayva tüylerin uzamasına büyük destek olur.

Zigavus Capixyl Sprey Nasıl Kullanılır​

Zigavus Şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu ile kurulayınız. Tercihen saç dökülmesinin yaşandığı bölgeye ve tüm saç derisine 2-3 dakika dairesel masaj hareketleri yaparak yayın. Saçlarınozo en az 3 saat süreyle yıkamayın. En etkili sonucu alabilmek için 3 ay düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

Ürün fiyatı 50 ml 3 adet 180 tl.

Zigavus capixyl sprey kullananlar yorumları


Zigavus saç serumunu kullananlar memnun kalan yada kalmayan arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi?
 
Y

Yenike

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Yaklaşık üç aydır kullanıyorum çok azaldı saç dokulmelerim saçlarım bir hayli arttı ellerimle saçlarımı yoklayinca anlıyorum farkı çok mutluyum tekrar alacağım aynı ürünü farkı kuaförüm bile anladı
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
39
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt