Zeytinyağlı sabun saç döker mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Flower
  • 392 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Flower

Flower

Üye
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Zeytinyağlı sabun saçı döker mi? Sabun yapımında içerik çok önemlidir, çünkü sabun yapılırken zeytinyağı oranı çok önemli sabun üreticileri kilo bazında toptan olarak zeytinyağlı sabun satışları yapıyorlar. Zeytinyağlı sabun kilo satışı yapılırken içerik zenginliğine göre fiyatlandırma çok değişiyor. Aktarlarda satılan sabunları isterseniz satıcalara rica edin sorun gerçekten içerik olarak ne kadar etkili olup olmadığını. Fabrikasyon kutulu sabunlar kimyasal bileşenlerden oluşuyor kimisi çok kaliteli kimisi çok zayıf sabunlar yapıyor.
Zeytinyağlı Sabun Ne İşe Yarar?
Zeytinyağlı sabun kullanarak saçınız ve cildiniz için etkili bir bakım uygulayabilmeniz mümkündür. Zeytinyağının faydalarını cilt bakımında gözlemlemenizi sağlayacak sabunlar zeytiniyle meşhur olan Ege, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu illerinde yaygındır. Köylerde el yapımı üretilebildikleri gibi, kişisel bakım markaları tarafından fabrikalarda da zeytinyağlı sabun çeşitleri üretilir. Bitkisel yağlar arasında maliyeti en yüksek ürün zeytinyağıdır. Zeytinin her yerde yetişmemesi, üretimininzor olması ve besleyiciliği fiyat açısından öne çıkan faktörlerdir. Tüketilmeye veya kişisel bakım için kullanılmaya uygun olması, zeytinyağına değer katar. Zeytinyağlı sabunun faydaları, genel olarak ikiye ayrılabilir. Düzenli kullanım ile gözlemleyebileceğiniz faydalar şöyledir:

  • Zeytinyağlı Sabunun Saça Faydaları: Saç bakımı yaparken zeytinyağlı, doğal sabunlar kullanabilirsiniz. Şampuanlarda bulunan kimyasalların yer almadığı sabunlar sayesinde saç telleriniz kalınlaşarak güçlenir ve parlak bir görünüm kazanır. Zeytinyağlı sabun saça faydaları konusunda dökülmeyi engellemesiyle de dikkat çeker. Dökülen saç tellerinizde artış gözlemliyorsanız, zeytinyağı mucizesinden faydalanabilirsiniz.
Zeytinyağlı Sabunun Cilde Faydaları: Zeytinyağı ile üretilmiş sabunlar, cildin yağ dengesini bozabilen kimyasal içerikli sabunlardan farklıdır. Normal sabun yerine zeytinyağına sahip doğal sabun kullanarak derideki yağ oranını sabit tutabilmeniz mümkündür. Cilt kuruluğu, döküntü ve yara kabuklarının iyileşmesi için zeytinyağlı sabunlar etkili olabilir. Cildin temizlenmesi kadar parlak ve pürüzsüz görünmesi de hakiki sabunlar aracılığıyla basittir.
zeytinyağlı sabun.jpg
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Özellikle şampuan ve türevleri saçlarınızın dökülme sürecine olumlu katkı sağlayacağını düşünmeyin derim. Sabun ise çok farklı bir durum iyisi kötüsü farklı sabunlar var dikkat edin
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Zeytinyağlı sabun diye aldığın içerik olarak kimyasal bileşenler olabilir çok dikkatli olun sabunlar da çok fazla sahtekarlık mevcut malesef
 
H

Hakan23

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Hangi marka sabun kullanmayı önerirsiniz?
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt