Yves Rocher Saç Serumu Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 464 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Yves Rocher saç dökülmesini önleyici saç serumu kullananlar ve yorumları hakkında ayrıntılı bilgiler. Saç dökülmesi önlemek amacıyla üretilmiş içeriği tamamen bitkisel aktif özler ile zenginleştirilmiş formülü ile saçlarınızı kökten uca besler incelmiş saçları kalınlaştırır saç tellerini dökülmelere karşı daha dirençli hale getirir. İçeriğindeki bitkisel ekstreler ile kan dolaşımını hızlandırarak saçlarım daha fazla beslenmesini sağlar.
Yapılan In vitro test çalışmalarında 28 günlük kullanımdan sonra 100 tüketici üzerinde gerçekleştirilen öz değerlendirme test sonuçları aşağıda sıralanmıştır.

Saç dökülmesini önleyen ve yeni saç oluşumunu destekleyen saç serumu saçlarınıza eski gücünü geri kazandırır, yapılan kullanıcı testlerinde 6480 yeni saç teli oluşumunu sağladığı görülmüş, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde yoğunlaşmasına, gürleşmesine ve canlanmasına yardımcı olduğu gösterilmiştir.

Yves Rocher Saç Serumu Kullananlar.jpg


Yves Rocher saç dökülmesine karşı yoğun kür üçlü ana etkiye sahiptir. Bunlar sırasıyla, saç sayısında artış, saç dökülmesinde azalma, saç büyümesinde hızlanma.

İçeriğinde çok güçlü aktif ekstralar ile zenginleştirilmiş formül olan bir ampul için mikro sirkülasyonu ikiye katlayan Agave fruktanları ile zenginleştirilmiş silikonsuz formül ve saç dökülmesine sebep olan faktörleri yavaşlatan ve büyümesini teşvik eden Beyaz Acı bakla içeriğinde bulunur. Beyaz acı bakla güçlü antioksidan etkiler göstererek saçlarım döken serbest redikalleri azaltarak hücre popülasyonunu artırır. Saç kökünü bir bariyer ile koruyarak sağlıklı saç üretmelerine yardımcı olur. Yves Rocher saç bakım serumu ile 28 gün sonra alınan sonuçlar şu şekildedir;

- Saç %71 oranında daha dirençli haline gelir.
- Saç dökülmesi %68 oranında azalır
- Saç canlılığını %67 oranında geri kazanır ve daha kalın hale gelir.
- Saç büyüme hızında artış görülmüştür.

Arkadaşlar bu saç serumu hakkında bilgisi veya kullananlar arkadaşlar var mı? Bilgi verebilirler mi?
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
266
Tepkime puanı
3
genetik dökülme başladımı stres psikolojik yıpranma derken çok zor durumlar yaşanıyor.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
65
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt