Yeliz Damar Saç Ekimi Sonuçları

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Yeliz Damar saç ekimi sürecini ve saç ekimi sonuçları İstanbul/ Pendik ilçesinde bulunan Antolia saç ekim merkezinde hastalarına tüm destekleri vermektedir. Sitelerinden okuduğum kadarıyla bir göçmen ailenin kızı olarak 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiş. Sakarya Üniversitesi Sağlık bölümünde okumasını tamamlayıp mezun olmuş. Yeliz Damar 2007 yılından bu yana saç ekimi operasyonu yapmakta kendini geliştiren yeliz damar 20212 yılında kendi firması olan anatolia saç ekimini kurmuş. Anatolia saç ekimi İstanbul, Bağdat ve Alanya'da hastalarına hizmet vermeye devam ediyor:

Yeliz Damar Hangi Teknikleri Uyguluyor?​

  • Fue Saç Ekimi
  • Safir Fue Saç Ekimi
  • Kadınlara Saç Ekimi İşlemleri
  • Dhi Saç Ekimi
  • Kaş Ekimi
  • Traşsız Saç Ekimi
  • Ücretsiz Saç Analizleri
Saç dökülmesi sorunları ile karşı karşıya iseniz saç dökülmesi size takıntı haline geldiyse köklü çözüm olan saç ekimini Anatolia saç ekim merkezinde saç analizi yaptırarak bir öneri ve ön bilgilendirme alabilirsiniz.

Yeliz Damar Saç Ekimi Yorumları​

Yeliz Damar saç ekimi alanında çalışmalarını hızla devam ettirken saç ekimi süreçleri hakkında olumlu olumsuz yorumları merak ettiğimiz için kendi web sitesinden baktığımızda saç ekimi yorumları olarak bu ekran görüntüsünü paylaşabiliriz.

Yeliz Damar Saç Ekimi Yorumları.png
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Yeliz Hanım olsun bir çok kişi saç ekimi alanında büyük bir rekabet var ,saç ekimi sektörü gerçekten çok gelişmiş durumda tatil falan hepsi kombin şekilde satışlar mevcut ne diyelim başarılar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
124
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
139
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
179
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
34
Robots
29

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt