Yazz Kullananlar Bakabilir mi?

Yazz Kullananlar Bakabilir mi?

Bu ilacı normalde kadınlar için doğum kontrol hapı olarak kullanıyor. İçerisinde 24 +4 adet hap bulunur ve iki çeşit hormon ihtiva eder, bunlar 3 mg drospirenon ve 0,02 mg etinilestradiol etkin maddelerini içerir. Şimdi gelelim bu hormonlar saç için ne işe yarar sorusunun cevabına. Genetik saç dökülmesine erkeklik androjen hormonları neden oluyor biz bu ilaçtaki hormonlar ile bu hormonları lokal olarak saç hücrelerine bağlanmasını engelleyip yerine östrojen ile progesteron hormonlarının reseptörlere bağlanmasını sağlayarak saçların dökğlmesinin önüne geçiyoruz. Topikal olarak bu hormon losyonlarını kullanmaz sistematik dolaşıma çıkmaz girer ve yan etkileri oluşmaz. Bölgesel olarak direk hedeflesiğimiz saç hücrelerine gönderdiğimiz için kan karışma oranı çok düşük seviyededir. Spiro losyon için yazz doğum kontrol hapı kullananlar varmı ben diane 35 ile birlikte kullanıyorum içine 1 kutu aldatone ve diane 35 ezip katıyorum alkol ve propilen glikol ile çözüp sabah akşam saçlarıma 4 aydır uyguluyorum. Şuan için saçlarımda bir etkisini görmedim seyrek bölgeler ile sağ sol şakak bölgeleri hala aynı durumda bende içeriğini güçlendirmek için yazz doğum kontrol hapı katmak istiyorum tablet olarak Diane 35 ten fazla içindeki drospirenon antiandrojenik etkisi spreteron asetat dan daha yüksek deniliyor serum içine katıp kullancam şimdiye kadar herhangi bir yan etkisini görmedim kullanan arkadaşlar tam etkisi 6 aydan sonra göstermeye başlar yazmışlar acaba bendemi etkili olmuyorki diye düşünüyorum sizce bu losyonun içeriğini nasıl daha da güçlendirebilirim bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum. [ATTACH type="full" alt="Yazz kullananlar.jpeg"]610[/ATTACH]
2 6
1
İçimdeki estradiol oranı yetersiz bunu alacağınıza divina tablet alın
0

Sacsiz

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
24
Bu ilacı normalde kadınlar için doğum kontrol hapı olarak kullanıyor. İçerisinde 24 +4 adet hap bulunur ve iki çeşit hormon ihtiva eder, bunlar 3 mg drospirenon ve 0,02 mg etinilestradiol etkin maddelerini içerir. Şimdi gelelim bu hormonlar saç için ne işe yarar sorusunun cevabına. Genetik saç dökülmesine erkeklik androjen hormonları neden oluyor biz bu ilaçtaki hormonlar ile bu hormonları lokal olarak saç hücrelerine bağlanmasını engelleyip yerine östrojen ile progesteron hormonlarının reseptörlere bağlanmasını sağlayarak saçların dökğlmesinin önüne geçiyoruz. Topikal olarak bu hormon losyonlarını kullanmaz sistematik dolaşıma çıkmaz girer ve yan etkileri oluşmaz. Bölgesel olarak direk hedeflesiğimiz saç hücrelerine gönderdiğimiz için kan karışma oranı çok düşük seviyededir. Spiro losyon için yazz doğum kontrol hapı kullananlar varmı ben diane 35 ile birlikte kullanıyorum içine 1 kutu aldatone ve diane 35 ezip katıyorum alkol ve propilen glikol ile çözüp sabah akşam saçlarıma 4 aydır uyguluyorum. Şuan için saçlarımda bir etkisini görmedim seyrek bölgeler ile sağ sol şakak bölgeleri hala aynı durumda bende içeriğini güçlendirmek için yazz doğum kontrol hapı katmak istiyorum tablet olarak Diane 35 ten fazla içindeki drospirenon antiandrojenik etkisi spreteron asetat dan daha yüksek deniliyor serum içine katıp kullancam şimdiye kadar herhangi bir yan etkisini görmedim kullanan arkadaşlar tam etkisi 6 aydan sonra göstermeye başlar yazmışlar acaba bendemi etkili olmuyorki diye düşünüyorum sizce bu losyonun içeriğini nasıl daha da güçlendirebilirim bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Yazz kullananlar.jpeg
 
0

lugano

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
39
Doğum kontrol hapı yerine divina tablet kullanmanızı öneririm hormon oranları daha yüksek, yaz ilacında 0.02 mg etinil estradiol var çok düşük bir miktar.
 
0

kelboy

Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
50
İçimdeki estradiol oranı yetersiz bunu alacağınıza divina tablet alın
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt