Yasmin Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Atalay
  • 380 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Atalay

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Arkadaşlar Yasmin doğum kontrol hapı kullananlar var mı, bende aşırı saç dökülmesi yaşadığım için doktora muyaene oldum. Doktorum bana hormon düzensizliği den dolayı dökülmei yaşadığımı söyledi. Erkek tipi saç dökülmesi tanısı koyuldu. Hormon tedavisi ile düzelebileceğini bana Yasmin adlı hapı 3 ay kullanmamı önerdi. Yasmin adlı ilacın içinde olan östrojen erkeklik hormonları ı azaltıcı etkisi varmı. Kullandığım süre boyunca dikkat edeceğim durumlar ile ilgili beni bilgilendirdi. Herhangi bir rahatsızlık yaşarsam ilaç kullanmayı bırakıp doktora gelmemi söyledi. Sizin saç kaybı tedavisi ile doğum kontrol hapı kullandığınız oldumu neler yaşadınız tecrübelerinizi aktarabilirsiniz.
 
E

Esra

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Bir yıl boyunca bu hapı kullandım 7 ay önce bıraktım. Öncelikle adetim tamamen kesildi 4 ay olamadım, iştah artışı yaptı kilo aldım. Saç dökülme mi durdurdu şuan kalmadı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
120
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
313
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
260
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
174
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
211
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
24
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
34
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt