Xpecia yeni saç çıkarır mı?

• Konu Sahibi AGK
  • 160 Görüntülenme
  • 4 Yorum
A

AGK

Üye
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar herkese yaşım 25 bir ilaç hakkında sorum vardı? Genetik saç dökülmesinden dolayı oluşan dökülmeleri önler mi, Xpecia Tablet tek başına kullanıldığı zaman yeni dökülen saçları tekrar çıkartır mı? Çevremde ve internet forumlarında dökülen saçları çıkardığı ve gürleştirildiği yazılmış bir çok kişi saç ekimi yaptırdıktan sonra kullanıyor. Ben size danışmak istedim. Benim şakak bölgelerinde ve ön saç çizgisinde hızlı bir gerileme oluştu üstlere doğru yayılıyor. Bu ilaç şakaklardaki açılmaları önler mi? Saç ile ilgili bütün kan tahlillerim normal çıktı. Ailem de genetik saç dökülmesi olduğu için Yani babam kel bende de aynı durum söz konusu erken yaşta saçlarım inceldi açıldı.

C

Chemist

Üye
Xpecia yoğun dökülmede etkisi olabilir. En az 3 ay kullanılmasını öneriyorum. Saçlarda açılan alan fazla ise minoksidil ile birlikte kullanımı yeni saç çıkışlarını hızlandırır. Ancak açılmalar 2 yıl ve üzeri ise tek başına yeterli gelmiyor.

A

AGK

Üye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 3 aylık kullanım nasıl olmalı? Günde kaç kapsül almalıyım?

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Hocam 3 aylık kullanım nasıl olmalı? Günde kaç kapsül almalıyım?
Günde 2 kapsül sabah ve akşam tok karna alınmalı

M

Mehmet05

Üye
Ben kaç ay kullandım saç çıkartmıyor sadece olan saçları güçlendiriyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
6
Gösterim
172
Aydem
A
R
Cevaplar
1
Gösterim
78
Punisher
P
P
Cevaplar
0
Gösterim
108
Punisher
P
M
Cevaplar
3
Gösterim
85
lastmorn
L
U
Cevaplar
1
Gösterim
84
E

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
4
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
14
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt