Xpecia ve Biotin İkisini Birlikte Kullanabilirmiyim?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uluhan
  • 132 Görüntülenme
  • 2 Yorum
U

Uluhan

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Xpecia ve Solgar biotin İkisini birlikte kullanabilir miyim? Sanırım xpecia günde 2 defa biotin ise günde 1 defa kullanılmalı. Yalnışsam düzeltin lütfen. 2 sini birlikte kullanan var mı bilmiyorum ama daha iyi sonuç almak adına denemek istedim ne dersiniz. Şimdiden teşekkürler.
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
Doğrusunu Doktorlar daha iyi bilir, saç ektirmeyen kişilerde kullanabilir, en iyi özellikleri saç tellerini kalınlaştırır tırnak ve ciltte iyileşmeler görülebilir. Saç köklerin ihtiyacı olan biotin vitamin ihtiyacını karşılar. Solgar biotin veya medohbiotin 5 mg günde bir defa tok karına içmek yeterlidir. Zaten fazlasını vucut dışarı atacaktır. Bana göre xpecia ve biotin 2 si birlikte kullanılması fazla olabilir. xpecia yan etkileri etkilemezse ilk 3 ay deneyin sabah 1 defa akşam 1 defa tok karnına için.
 
@

@ron

Üye
Mesajlar
74
Tepkime puanı
3
Burdaki gerçekten kullanma amacın nedir?
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt