Way-31660 Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Salvador
  • 514 Görüntülenme
  • 4 Yorum
S

Salvador

Üye
Merhaba arkadaşlar saç dökülmesini kesin önlediği iddia edilen way-31660 isimli bir ilacın saç dökülmesinde etkisi araştırıyor bu araştırmalar doğru çıkarsa 2 ay gibi kısa sürede saçlarınızın çıktığını göreceksiniz diyorlar, şuan piyasaya sürülmesi araştırmalar devam ediyor sonlandığında ürün olarak çıkacak ve kesin saç dökülmesini önleyecektir isterseniz araştırın ilaç hakkında bilgi edinin son gelişmeler ne durumda bende araştırıyorum. Verdiğim linkte detaylı açıklamalar yazıyor. Daha öncede wa31660 proteini kullananlar varsa yorumlarıyla bizleri bilgilendirebilir mi?

L

lugano

Üye
Keşke çıksa ama ben pek sanmıyorum çıkarsa saç ekim merkezleri batar her sene aynı şeyler pek inanmıyorum böyle ilaçların çıkıcana

L

lastmorn

Üye
Bu ilacı önceki yıllarda ilk defa hairloss.talk ta çıkmıştı WAY-31660 adlı ilaç o forumda baya tartışma konusu olmuştu bağışıklık sistemini baskılayıcı etkileri olduğu için kanser riski vb. gibi sorunlar olduğunu bahsedenler vardı. Bu ilaç klinik deneme süresi, sonuçları FDA onay süreci, üretim ve pazarlama derken en az 5 sene sonra oda belki.

P

Punisher

Üye
WAY-31660 ilacını nasıl ulaşabiliriz bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

A

atakanz

Üye
Sitedeki yazılanlar umut verici görünüyor, ama ürünün piyasaya çıkması her halde bi 5 seneyi bulur gibi gözüküyor son gelişmeler var mı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
76
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
159
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
312
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
344
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
270
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
524
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt