Vivagen Tablet Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 2K Görüntülenme
  • 1 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar ile saç ekimi operasyonlarından sonra ekilen saçların daha iyi tutunması ve daha hızlı uzaması için özel olaak üretilmiş bir takviye edici gıdadır. Saç dökülmesi günümüzde bir çok insanda görülen önemli bir sorundur. Günümüzde genetik saç dökülmesi yaşı 17 yaşlarına kadar düşmüştür. Genetik sebeplerden dolayı oluşan saç dökülmesi en sık görülen dökülme tipidir. Diğer dökülme türleri ilaçlar ve bir takım yöntemler ile önlenirken genetik kaynaklı dökülmenin kesin bir tedavisi bulunamamıştır. Vivagen tablet her türlü saç dökülmesi sorununuz için güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Ürün içeriğindeki bitkisel ekstreler ve vitaminler saçların beslenmesini artırırken aynı zamanda dökülmelerin başlıca sebebi olarak gösterilen DHT hormonuna karşıda önleyici etkisi bulunmaktadır. İçeriğindeki bitkisel ekstreler hem kan dolaşımını hzılandırırken saçların hızlı uzamasına da sağlamaya yardımcı olur. Vivagen tablet içeriğindeki etken maddeler, formulasyon saç ve saçlı deri ile saç ekimi konusunda uzman hekimlerce oluşturulmuş bir kombinasyondur.

Vivagen tablet saç ekimi yaptırmış insanların da kullanması için üretilmiş bir formülasyona sahiptir. Ekilen saçların daha hızlı çıkmalarını sağlar. Saç köklerinin yeni yerlerine hızlı bir şekilde tutunmasını ve gelişmesine yardımcı olur. Saç ekiminden sonra mutlaka saç besleyici bir tablet kullanılması gereklidir. Hem önceden var olan saçlar hem de ekilen saçların daha kaliteli olarak uzamasını teşvik eder.

Vivagen Tablet İçeriği​

Saw Palmetto (Cüce Palmiye ekstresi) 340mg, Ginkgo Biloba Ekstresi 30mg, Vitamin B5 24mg, Biotin 5mg, Folik Asit 600mcg, Çinko 15mg, L-Sistin 50mg, Metiyonin 40mg, Keratin 20mg, Soya İsoflavon 80mg, At kuyruğu ekstesi 50mg, Ginseng ekstresi, 40mg, Isırgan eksrtesi 20mg, Selenyum 50mg, B1 vitamini 10mg, B6 vitamini 2mg.

vivagen-tablet.jpg

Vivagen Tablet İçeriğindeki Etken Madde Özellikleri​


Ginkgo Biloba adını sıkça duyduğumuz bir bitkidir kılcar damarlarda genişleme yaparak saç köklerinin beslenmesini artırır bir çok ilaç ve bitkisel kapsül içinde damar açıcı olarak bulunur. Saçların kalitesini artırır sağlıklı uzamalarına yardımcı olur.

Saw Palmetto bir tür cüce palmiye ağacının meyvesinden ve yapraklarından üretilen insan sağlığına faydalı bir üründür. Saw palmettonun saç köklerinde oluşan 5 alfa redüktazı engelleyerek DHT oluşumunu durdurduğu ve bu sayede ssaçların dökülmesini önlediğine dair yapılmış çok sayıda bilimsel çalışma vardır.

Soya İsoflavon bir türfitoöstrojendir ve kandaki dht miktarını azaltıcı etkisi gösterir. Dht hormonunu azaltarak saçların dökülmesini yavaşlatır.

At Kuyruğu içinde acı madde, saponin, tanen, silisik asit, çeşitli alkoloidler ve potasyum bulunur. Faydaları saçı besleyerek kepeklenmeyi önlediği dışında vücutta yara iyileşmesini hızlandırma, vücut direncini artırma, böbrek taşı oluşumunu önleme ,idrar söktürücü özellikleri de bilinmektedir.

Isırgan Otu Extresi içeriğindeki maddler antioksidan, antimikrobiyal, anti ülser ve ağrı kesici özellikleri vardır. Saç dökülmesine neden olan serbest radikalleri inhibe ederek etki gösterir.

Panax Ginseng Extract sağlık açısından bir çok faydası bulunur stres ve yaşlanma karşıtı olarak etki gösterir. Kılcar damarlar üzerinde genişletici etki göstererek dokuların oksijen ve esin almasını hızlandırır.

Keratin saçın ve tırnakların temel yapı taşını oluşturan önemli bir yapı malzemesidir. Vücutta L-sistin den sentezlenir, bu sentezlenme sırasında çinko elementi de saçların kalitesini artırır.

Biotin sağlıklı saçların en gereksinim duyduğu bir B grubu vitaminlerden biridir. Vcutta enerji olışumunda görev alır. Saçların ve tırnakların daha sağlam kalın uzamasını sağlar, cildin sıkı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Vivagen Tablet Nasıl Kullanılır​

Saç dökülmesi probleminde ilk 3 ay sabah ve akşam olmak üzere günde 2 tablet olarak alınır. Takip eden 3 ay günde 1 tablet tok karnına alınmalıdır. Saç ekimi operasyonundan sonra günde sabah akşam 2 tablet 3. aydan sonra tok karna günde 1 tablet alınmalıdır. Kullanım süresini doktorunuz tarafından belirlenir. Vivagen tablet fiyatı 125 tl'dir.

Saç dökülmesine karşı vivagen tablet kullananlar varsa yorumlarını konudan paylaşırlarsa ürünü kullanacak kişilere yardımcı olmuş olurlar.
 
Filozof

Filozof

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Saç kalitesini artırmak için iyi bir ürün içerik oranları yüksek ama fiyatı yüksek
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
64
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
179
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
287
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
245
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
330
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
469
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
23
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
35
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt