Vichy Energisant Şampuan Kullananlar

Vichy Energisant Şampuan Kullananlar

Vichy dercos kepek önleyici ve enerji şampuan kuru matlaşmış ve yoğun kepek olan saçları temizler, yağlanmayı, kaşıntıyı azaltır semptomların tekrar ortaya çıkmasını önler. Dercos kepek önleyici şampuan, selenium DS ve Cohesyl ile zenginleştirilmiş ilk patentli formülümüzdür. İlk kullanımdan itibaren saç derisi rahatlamış ve temizlenmiş hissedilir. Hafif meyveli bir kokuya sahip yumuşak bir yapısı vardır. Selenium DS ve Cohesyl ile zenginleştirilmiş patentli formül. Saç derisini kepekten arındırır ve yatıştırır. İlk yıkamadan itibaren kepek oluşumunu gözle görülür şekilde azaltır. Günlük kullanım için uygundur. Şampuan boyutu 200 ml. İlk yıkamadan itibaren kepek görünümünü gözle görülür şekilde azaltan hedefe yönelik formül. [HEADING=2]Vichy Şampuan Nasıl kullanılır[/HEADING] Temizlemek ve iyice durulamak için saç derisine parmak uçları ile masaj hareketleri yaparak yıkama yapın. [B]Kullanımı[/B] Islak saça nazikçe masaj yaparak köpürtün. Gözlerden kaçmamasına suyla iyice yıkayın. [HEADING=2]Vich Dercos Şampuan İçindekiler[/HEADING] Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Glycerin, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Hydroxystearyl Cetyl Ether, Selenium Sulfide, Salicylic Acid, Carbomer, CI 19140 / Yellow, Citric Acid, Dmdm Hydantoin, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, PPG-5-Ceteth-20-, Propylene Glycol , Sodium Hydroxide, Sodium Hypochlorite, Sodium Methylparaben, Parfum / Fragrance Vichy energisant şampuan kullanan arkadaşlar şampuan hakkında yorum yapabilir mi? Bi süredir kullanıyorum ama sanki saçı kurutuyor dökülmeye etkisi yok gibi pek de faydasını görmedim kullanan arkadaşlar etkisini gören var mı?
1 6
1
Şampuan saç dökülmesi durdurdu ancak aynı şeyi kepek için diyemem ilk zamanlar iyi etkisi vardı fakat uzun süreli kullanımda saçımda kepek oluşmasına neden oldu bitene kadar kullancam ayrıca ürünün fiyatıda çok pahalı.
0

hakonek

Yeni Üye
Üye
Katılım
18 Haziran 2021
Konular
0
Mesajlar
12
Vichy dercos kepek önleyici ve enerji şampuan kuru matlaşmış ve yoğun kepek olan saçları temizler, yağlanmayı, kaşıntıyı azaltır semptomların tekrar ortaya çıkmasını önler. Dercos kepek önleyici şampuan, selenium DS ve Cohesyl ile zenginleştirilmiş ilk patentli formülümüzdür. İlk kullanımdan itibaren saç derisi rahatlamış ve temizlenmiş hissedilir.

Hafif meyveli bir kokuya sahip yumuşak bir yapısı vardır.
Selenium DS ve Cohesyl ile zenginleştirilmiş patentli formül.
Saç derisini kepekten arındırır ve yatıştırır.
İlk yıkamadan itibaren kepek oluşumunu gözle görülür şekilde azaltır.
Günlük kullanım için uygundur.
Şampuan boyutu 200 ml.

İlk yıkamadan itibaren kepek görünümünü gözle görülür şekilde azaltan hedefe yönelik formül.

Vichy Şampuan Nasıl kullanılır​

Temizlemek ve iyice durulamak için saç derisine parmak uçları ile masaj hareketleri yaparak yıkama yapın.

Kullanımı
Islak saça nazikçe masaj yaparak köpürtün. Gözlerden kaçmamasına suyla iyice yıkayın.

Vich Dercos Şampuan İçindekiler​

Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Glycerin, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Hydroxystearyl Cetyl Ether, Selenium Sulfide, Salicylic Acid, Carbomer, CI 19140 / Yellow, Citric Acid, Dmdm Hydantoin, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, PPG-5-Ceteth-20-, Propylene Glycol , Sodium Hydroxide, Sodium Hypochlorite, Sodium Methylparaben, Parfum / Fragrance

Vichy energisant şampuan kullanan arkadaşlar şampuan hakkında yorum yapabilir mi? Bi süredir kullanıyorum ama sanki saçı kurutuyor dökülmeye etkisi yok gibi pek de faydasını görmedim kullanan arkadaşlar etkisini gören var mı?
 
0

Madenci

Yeni Üye
Üye
Katılım
5 Aralık 2021
Konular
0
Mesajlar
6
Şampuan saç dökülmesi durdurdu ancak aynı şeyi kepek için diyemem ilk zamanlar iyi etkisi vardı fakat uzun süreli kullanımda saçımda kepek oluşmasına neden oldu bitene kadar kullancam ayrıca ürünün fiyatıda çok pahalı.
 

Users who are viewing this thread

Üst Alt