Urban Care Biotin Caffeine Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ertürk
  • 389 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

ertürk

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
1
Yaklaşık iki ay önce urban care kafein biotin şampuanı kullanmaya başladım, mevcut bütçemle saçlarımı olabildiğince kalınlaştırmak için ek bir fayda olarak denemeye karar verdim. Şimdi, bunun minoksidil veya finasterid gibi erkek tipi kellik üzerinde ciddi etkileri olmasını beklemiyordum. Kullanmaya başlar başlamaz (başka hiçbir şeyi değiştirmeden), birkaç hafta boyunca ciddi bir dökülme yaşadım. Tabii ki, bu telojen tüylerin döküldüğünü gösteriyor. Birkaç hafta sonra dökülme tamamen durdu. O zamandan beri, kelimenin tam anlamıyla günde en çok 3-4 saç teli döküyorum. Kesinlikle erkek tipi kellik yaşamama rağmen durum bu. Ayrıca başımın üst kısmında kalan kılların daha hızlı uzadığını fark ettim, bu saçların hızlı beslendiği anlamına gelir sürekli olarak uzadıklarını gösterir.

Bu konuda herhangi birinin düşüncelerini duymak istiyorum:

1) Urban care kafein şampuanı gibi bir şey, erkek tipi kelliğe sahip biri için saç dökülmesini bastırmada nasıl bu kadar güçlü bir etkiye sahip olabilir?

2) Bir ürünün saç dökülmesinde güçlü bir etkisi varsa, saçın yeniden çıkmasında da güçlü bir etkisi olmasını bekler miyiz?

Herhangi bir düşüncesi olan veya fikrini söyleyebilir mi?
 
N

Nofear

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Dökülme aşaması ne kadar sürdü? Ve her gün mü kullanıyorsun?
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
E

ertürk

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
1
Dökülme bir ay sürdü ve sonra gözle görülür şekilde durdu. Her gün ya da gün aşırı kullandım ya da bir hafta ara verdim.
 
M

MamiForever

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Bu şampuanı ikinci kullanmam herkese tavsiye ediyorum saçlarım çok dökülüyor ama bi tık durdurdu şimdiden ayrıca saçları yağlı olanlar bence gozü kapalı alsın yağlanmayı azaltı çok memnun kaldım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
261
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
231
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
151
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
157
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
225
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
270
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
50
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt