Urban biotin kafein tonik kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ergün
  • 173 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Ergün

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Urban biotin kafein içeren saç toniği saç dökülmesini önlemeye yönelik olarak üretilmiş sağlıklı saç uzarmasını destekler zayıf, güçsüz, sağlıksız görüntüye sahip olan saçların güçlenmesine yardımcı olur. Dökülmeyi azaltmaya ve hızlı saç uzamasını artırarak daha kalın telli saçlar büyümesini destekler. İçeriğindeki mentol sayesinde saç diplerini derinlemesine ferahlatır. İçeriğindeki kafein saç köklerinde uyarıcı etki yaparak köklern daha fazla besin maddesi almasını sağlar. İçindeki biotin saç kaltesinin artmasını sağlar.

Urban biotin kafein tonik kullananlar var mı.jpeg

BIOTIN: Saç kalitesini artırır, saçın sağlıklı uzamasına katkıda bulunur. Saçın güneş ışığı, toz, kir gibi doğal etkilere ve boya fön gibi işlemlerden kaynaklanan zararlara dayanıklılığını artırır.

KAFEIN: Saç köklerinde kılcar damarlardak kan dolaşımını hızlandırır, kökleri besleyerek saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Saçların daha hızlı beslenmesini ve canlılık kazanmasını sağlar.

Forumda urban biotin kafein tonik kullananlar memnun olan var mı? Saçlarda canlanma, kalite artışı ve dökülmede azalma yaptı mı? Yorumlarınızı paylaşırsanız teşekkürler.
 
B

burakal

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Bu ürün gerçekten çok güzel, çıkmayan saçları çıkartıp uzamasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanırsanız çok faydasını görürsünüz ancak kellikte faydası yok bilginize.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
422
Kami
Kami
K
A
Cevaplar
0
Gösterim
142
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
181
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
216
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
164
Atalay
Atalay
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
935
Hairos
Hairos
H

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
54
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
89
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt