Tunalı Saç Ekim Merkezi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 669 Görüntülenme
  • 1 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Ankara'da yaşayan biri olarak saç ekim merkezleri ile ilgili araştırmalar yapıyorum. Tunalı Saç Ekim Merkezi ile karşılaştım ve araştırma yapmaya başladım. Öncelikle Youtube üzerinden daha önceki hastalarıyla yaptıkları analiz videolarını araştırdım fakat herhangi bir video bulamadım. Daha sonra internet sitelerinde araştırma yaptım ve saç ekim işlemleri ile ilgili genel açıklamalar buldum. Daha sonra Google yorumlarını incelemeye başladım ve 28 adet yorum buldum. Yorumları okurken V.M adlı kişinin saç ekiminde en doğru adresin Tunalı Saç Ekim Merkezi olduğunu, çok fazla araştırma sonucunda burada operasyon geçirme kararı aldığını ve Başta Samet Hoca olmak üzere bütün çalışanların ilgi ve alakasından çok memnun olduğunu söylemiş. Daha önce Tunalı Saç Ekim Merkezi'nde operasyon geçirmiş arkadaşlar var mıdır acaba? Varsa tecrübelerini iletirlerse sevinirim.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
3 ay önce yorum yapan Y.U saç ekiminin 1 defaya mahsus yapıldığı ve her şeyin bir defaya mahsus yapıldığını söylemiş. İşlemlerden sonra sonuçtan gayet memnun olduğu görülüyor
1653848472009.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
62
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
66
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
2
Gösterim
38
Alonso47
Alonso47
A
S
Cevaplar
0
Gösterim
51
Saç Ekimi Firmaları
Saç Ekimi Firmaları
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
19
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
30
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt