Trichos Sprey Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 409 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Trichos Sprey Kullananlar Yorumları


Trichos sprey kullananlar kullanıcı yorumları hakkında açıklayıcı bilgiler. Trichos Hair Lotion 50 ml Saç Losyonu saç köklerini uyararak dökülmelerini önler hücre yenilenmesini sağlayarak saç köklerini canlı tutar. Tüm saç dökülmesi tipleri için, genetik kaynaklı, saç kıran (Alopesi Areata), mevsimsel dökülmeler, stres, yetersiz beslenme ve kullanılan ilaçlardan dolayı oluşan dökülmeler için güvenle kullanılır, saçların hızlı uzamasını, köklerdeki kan dolaşımını hızlandırarak daha sağlıklı ve gür saçların çıkmasına destek verir. Trichos sprey içinde aktif kan dolaşımı hızlandırıcı procapil ile DHT önleyici saw Palmetto bulunmaktadır. Procapil bölgesel olarak uygulandığında saç köklerine hem kan dolaşımını hemde saç kökünü DHT hormonlarına karşı bariyer görevi yaparak korur. Saw palmetoo bitkisel bir dht önlecidir. Etkisi saç köklerinde ve dokularda oluşan DHT hormonunu azaltmadan hücrelerdeki etkisiz hale getirir.

Trichos hair saç spreyi içinde %3 oranında Procapil, Saw Palmetto ekstresi (Cüce Palmiye), Millet Seed Extract (Darı tohumu), Ginseng Extract, Angelica Archangelica Root Extract, Biotin, Pyridoxine HCl (Vitamin B6) bulunmaktadır. Şimdi gelelim bu maddelerin saçlara sağladığı faydalara.

Son yıllarda procapil üç ana erken maddenin birleşimi ile hazırlanmış bir bileşenidir. Bunlar Procapil, zeytin ağacı yapraklarından elde edilen Apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinoyl Tripeptide-1 vitaminli matriksin kombinasyonu olarak üretilmiştir. Saçları serbest radikallere karşı koruma sağlar, aynı zamanda DHT hormonunun zararlı etkilerini azaltır. Saw Palmetto bitkisel bir dht hormonu etkisini azaltıcı etkisi vardır. Saçların sağlıklı büyümelerini hızlı uzamalarımı sağlamada etkili bir yapısı vardır. Darı tohumu içinde çok besleyici vitaminler ve mineral vardır, bunlar magnezyum, çinko, bakır ve potasyum oldukça yüksektir. Bu vitaminler kas ve sinir fonksiyonlarında önemli rol oynarlar. Ginseng adını sıkca duyduğunuz bir bitkidir. Genelde çayı yapılarak içilir. Kan damarlarını genişletici, damarlardaki oluşan plakları temizleyici etkisi vardır. Biotin saç sağlığı açısında önemli bir vitamindir. Saç tellerinin kalın uzamasını, dökülmeleri önleyici, saç beyazlamasını önleyici etkileri vardır. B6 vitaminide saçlar için oldukça faydası olan bir vitamindir. Çoğu saç ürünlerinde bu vitamini görebilirsiniz.

Trichos Sprey Kullanımı​

Saçlarınıza her püskürtme 0.18 ml losyon içerir. Tavsiye edilen kullanım şekli, kuru ve temiz saç derisine günde bir kez ve on püskürtme olacak şekilde sıkılır hafifçe ovalanmalı ve uygulama sonrası saçlar en az üç saat süre ile yıkanmamalıdır. Mümkünse akşamları yatmadan önce kuru saça uygulanıp, sabaha kadar saç derisinde kalması tercih edilmelidir.

Merhaba arkadaşlar aranızda trichos saç spreyini kullanmış arkadaşlar varmı?
 
C

Chemist

Üye
Mesajlar
77
Tepkime puanı
1
Ben kullandım belki bir ihtimal saçı korumuştur ama çok bişey beklememek lazım, procapil çok güçlü bir etken değildir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
415
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
169
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
176
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
214
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
150
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
55
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
90
Robots
29

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt