Travazol krem ne işe yarar

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Esra
 • 831 Görüntülenme
 • 1 Yorum
E

Esra

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Travazol krem ne işe yarar, nedir sorusu ciltte sağlık sorunu yaşayanlar için oldukça merak edilen bir sorudur. Travazol krem cilt problemi olan kişilerin kullandığı bir kremdir. Travazol krem 15 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. Bu krem izokano nitrat, travazol ve diflutolan valerat içerir. Krem rengi beyazdır. Travazol krem bakterilere karşı tercih edilebilecek bir kremdir. Kremin içeriğindeki maddelere alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Bu maddelere alerjisi olan kişiler doktoruna haber verirse travazol kremi henüz doktor tarafından reçete edilmemiştir. Travazol krem ilgilenenlerin reçete ile kullanması gereken bir kremdir. Kremdeki diflukortolon maddesi cilt rahatsızlıklarının neden olduğu yanıkları ve ağrıları gidermek için kullanılır.

Travazol krem ne işe yarar

Travazol Krem Nasıl Kullanılır?​

Travazol Krem kullanımı da merak edilen bir diğer konu. Travazol krem doktor tavsiyesi üzerine kullanılan bir krem olduğu için doktor farklı bir kullanım önermedikçe genellikle günde iki kez kullanılır. Travazol krem, iltihaplı ve mantarlı bölgelere uygulanan bir kremdir. Doktorlar genellikle ilgilenenlere bu kremin kullanımını ayrıntılı olarak açıklar. Travazol krem kullanıcıları, aksi önerilmedikçe, iyileşme başladıktan 2 hafta sonra travazol kremi kullanmayı bırakmalıdır. Hastaların dikkat etmesi gereken bir diğer önemli konu ise kremi kullanırken aşırı dozda kullanmamaları gerektiğidir.

Neden travazol kremi kullanmalısınız?​

Travazol krem ne zaman kullanılır sorusunun cevabı krem kullanmak isteyenler için çok önemli bir diğer noktadır. Travazol kremi genellikle bebek bezi döküntüleri için kullanılır. Travazol krem bebeklerde kullanılabilse de doktor tavsiyesi üzerine kullanılması gereken bir kremdir. Travazol krem pişik tedavisinin yanı sıra hijyenik bakım yapılmadığında oluşan egzama, mantar, uçuk ve kızarıklıklar ile kaşıntı tedavisinde de tercih edilebilecek bir kremdir. Genital bölgelerdeki cilt problemlerinin tedavisinde oldukça etkili bir kremdir. Genital bölgedeki uçuk ve mantar problemlerinde doktor tavsiyesi ve kontrolünde kullanılması gereken bir kremdir. Travazol krem genital bölgede oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Ayaklarda ve vücudun diğer bölgelerinde oluşan egzama tedavisinde de tercih edilmektedir.

Travazol Kremin yan etkileri nelerdir?​

Travazol krem yan etkileri olan bir kremdir. Doktor tavsiyesi üzerine kreme başlanmış olsa dahi doktor tavsiyesi doğrultusunda ve doz aşımı yapılmadan kullanılması gereken bir kremdir. Travazol kreminin yan etkileri şu şekilde sıralanabilir:

 • Travazol kreminin ilk yan etkisi kılcal damarlarda genişleme olasılığıdır.
 • Travazol krem yanlış kullanılırsa ciltte incelmelere neden olabilir.
 • Travazol kremi saç köklerinde iltihaplanmaya neden olabilir.
 • Travazol krem kullanan kişilerde sivilce sayısı artabilir.
 • Travazol krem kullanımı sonucunda bölgede tüylenme meydana gelebilir.
 • Travazol krem ciltte kaşıntı, kızarıklık ve yanmaya neden olabilir.
 • Travazol krem cilt renginin solmasına neden olabilir.
Travazol krem cilde sürülen bir krem olsa da cilt kremi emdikçe vücuda girer. Vücuda giren krem idrar yoluyla atılır. Kremi kullandıktan sonra tedavi gören bir kişi, kremin uygulandığı ciltte şişlik, kaşıntı ve kızarıklık varsa doktora başvurmalıdır. Yine kremi kullandıktan sonra solunum güçlüğü ve boğazda iltihaplanma olması durumunda ilgili kişinin doktoruna başvurması gerekir. Kremin bu etkilerini yaşayan kişiler hemen kullanmayı bırakmalı ve doktor tavsiyesi doğrultusunda kullanmaya devam etmelidir.

İlgili aramalar​


Travazol krem hangi bölgelerde kullanılır, ne için kullanılır, sivilcelere iyi gelir mi, ne sıklıkla kullanılır, krem vajina içine sürülür mü, mantarı kaç günde geçirir, yüze kullananlar, cilt lekeleri, kortizonlu mu, vajinal mantar, prospektüs, yüze sürülür mü, vajinada yanma yapıyor, travazol krem fiyatı 2022
 
S

Sude

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Merhabalar benim genital bölgede sivilceye benzer kırmızı bişey çıktı oraya bu kremi kullansam olur mu acaba
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
69
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
65
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
136
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
182
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
52
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt