Toppik Saç Dolgunlaştırıcı Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 912 Görüntülenme
  • 5 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Toppik yorumları, toppik şikayetleri, toppik fiyatları, toppik orjinal nereden alınır, toppik renk nasıl seçilir, toppik kullanan ünlüler, toppik saç döker mi? Saç dolgunlaştırıcı kullanan kadın ve erkekler, saç dökülmesine karşı en etkili yöntemlerden birini tercih ederler. Toppik kullanımı sayesinde saçında dökülmeye bağlı olarak seyreklik bulunan ve daha gür saçlara kavuşmak isteyen kişiler hayallerindeki imaja kavuşabilir. Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler saç dökülmesinden şikayetçidir. Bu nedenle toppik kullananlar, saç dökülmesinde en etkili ve hızlı yöntemlerden biri olarak toppik seçimiyle saçlarını daha gür ve hacimli gösterebilir.

Toppik Kimler Kullanmalı?​

Toppik kullanmanlar, kısa sürede saçlarında muhteşem bir değişiklik ortaya koyabilirler. Toppik ürününü saçı dökülen kadın ya da erkekler kullanabilir. Öte yandan sadece saç seyrekliğinde değil kaşı seyrek olan ve daha dolgun kaşı olmasını isteyen herkes de toppik kullanmayı tercih edebilir. toppik bir ilaç veya krem olmadığı için doktor kontrolü olmadan da gönül rahatlığı ile istenilen ölçüde kullanılabilmesi mümkündür.

Kadınlarda Toppik Kullanımı​

Kadınlarda toppik kullanımı da özellikle son dönemde giderek artmaktadır. Kadınlar da erkek tipi saç dökülmesi olmasa da saçlarının yıpranıp sık sık dökülmesinden şikayetçi olurlar. Özellikle son zamanlarda kadınlarda da saç dökülmesi konusunda çok fazla şikayet olması dikkatlerden kaçmamaktadır. Hem yaş hem de stres sebebiyle kadınlarda da saç seyrelmesi görülebilir. Toppik saç tozları kadınların da kullandığı ürünler arasına girerek gür saçlara kavuşmada tercih edilebilir.

Toppik Saç Fiberi Kullanımı Nasıl Olmalı?​

Toppik saç fiberi kullanımı sırasında saçın mutlaka kuru olması gerekir. Daha sonra saça bir fırça yardımı ile şekil verdikten sonra toppik kullanılabilir. Toppik uygulamasında en etkili sonuçlara ulaşabilmek için uygulamadan sonra mutlaka hafif bir şekilde saç sabitleyici sprey kullanılmalıdır. Toppik saç tozu, 15 cm kadar uzaktan tepeden yavaşça serpiştirerek dökülmelidir.

Yakından Bakılınca Toppik Kullanıldığı Belli Olur Mu?​

Toppik kullanıldığının belli olmaması için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle toppik bir ilaç ya da krem olmadığı için gönül rahatlığıyla istenilen ölçüde kullanılabilir. Saçınızla/kaşınızla uyumlu renkte Toppik kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında Toppik kullanıldığı belli olmaz.

1 Kutu Toppik Kullanım Süresi Ne Kadar?​

1 kutu toppik ortalama kullanım süresi, yaklaşık 2 ay gider. Fakat kapatılacak saçsız bölge büyük ise ortalama 45 gün civarında yettiği de olur. Saçınızın seyreklik durumuna ve kullanımın sıklığı ve yoğunluğunuza göre bu sürenin değiştiğini söylemek gerekir. Fakat toppik oranına göre ortalama kullanım süreleri şu şekildedir:
  • Toppik Saç 3gr. - 4 gün
  • Toppik Saç 12gr. - 1 ay
  • Toppik Saç 27,5gr. - 2 ay
  • Toppik Saç 55gr. - 5 ay
  • Toppik Keratin Sprey – yaklaşık 2-4 hafta
  • Toppik Kaş - 2 ay (her gün kullanımda)

Toppik Saç Tozu Zararlı Mı?​

Toppik saç tozu zararları konusunda öncelikle bilimsel olarak kanıtlanmış herhangi bir zararı yoktur. Saç fiber tozu markalarının çoğu ürün bitkisel ürünlerden hazırlandığı için zararlı değildir. Fakat toppik kullanmanın en büyük olumsuz yanı toz olarak burundan ya da ağızdan vücuda girmesidir. Bu yüzden kullanırken kesinlikle maske takılmalı ve dikkat edilmelidir.
Özel formül ile üretilen toppik ürünlerinin saçınıza ya da kaşınıza herhangi bir yan etkisi yoktur. Bilindiği üzere saç tellerimizin %97'si keratinden oluşur. Toppik ürünlerinde bu doğal formüle uyumlu şekilde %97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekülleri yer alır. Dolayısıyla kullanımı saça, kaşa ve cilde herhangi bir zarar vermez.

Toppik Saç Tozu Kullanan Ünlüler​

Toppik saç tozu kullanan ünlüler arasında herkesin tanıdığı pek çok kişi yer alır. Toppik denilince ilk akla gelen kişi Acun Ilıcalı’dır. Neredeyse 10 yıldan beri toppik saç fiberi kullanan Acun Ilıcalı, saç ektirmeye zamanı olmadığı ve toppik kullandığını sık sık dile getirmiştir. Diğer bir ünlü ise ünlü futbol hakemi Cüneyt Çakır. Ünlü şarkıcı Alişan neredeyse 5 yılı aşkın süredir toppik kullanmaktadır.
Beyaz futbol sunucusu ve yorumcusu Ertem Şener de toppik dolgunlaştırıcı kullanır. Dizi oyuncusu Emre Karayel dışında ünlüler camiasından Fikret Kuşkan, Oktay Kaynarca, Şevket Çoruh, Gürkan Uygun, Barış Falay, Öner Erkan, Sermiyan Midyat, Alican Yücesoy, Levent Üzümcü, Hakan Bilgin gibi oyuncular da toppik kullananlar arasında yer alır.
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Toppik kullanımı olarak bunu kullandım ben topax marka normal şekilde kapattı
16316327063416526456604415063990.jpg
 
Flower

Flower

Üye
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Piyasada 3 5 tane farklı markalar mevcut en önemli bilinen Toppik markası bir ara Acun ılıcalı bunun tanıtımını çok iyi yapıyordu
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Topax marka saç kapatıcı marka kullandım ben daha önce yakın zamanda öncesi ve sonrası olarak resimde çekilde konu açmayı düşünüyorum
 
F

Ferhat

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
ben fixplant kullanıyorum toppik daha gür yapıyor ancak fixplant daha doğal gösteriyor
 
T

taya

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
ben fixplant diyorum doğal ürün şaç dökmüyor toppik marka ürünlerin %90 sahte çinden geliyormuş çoğu yerde böyle yazmışlar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
193
26yaman
26yaman
2
S
Cevaplar
4
Gösterim
383
revivo
revivo
revivo
B
Cevaplar
0
Gösterim
378
Burakar
Burakar
B
ramooo19
Cevaplar
1
Gösterim
221
rooney43
rooney43
rooney43
J
Cevaplar
1
Gösterim
359
Levent
Levent
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
69
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt