Topikal dutasteride şakaklarda saç dökülmesini hızlandırıyor mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Josepth
  • 446 Görüntülenme
  • 3 Yorum
J

Josepth

Üye
Çoğunlukla şakaklarımın kötüleşmesini durdurmak ve saç çıkışı olması için neredeyse 1 yıldır topikal dutastride kullanıyorum. Ama sanki daha iyi değil, daha kötüymüş gibi hissediyorum. Gördüğüm tek faydası saçımı yıkarken hiç dökülmemesi. Ama geçen yıl NW2 ile karşılaştırıldığında saçlarım NW3'e benziyor gibi görünüyor

2 haftadan beri dermaroller ile dutastarideyi dermaroller ile uyguluyorum ve bu şekilde daha etkili olacağını zannediyorum. Gördüğüm sonuçlara göre çokta işe yaramadıpı yönünde.

Şuan için çok endişeliyim ve ne yapacağımı bilmiyorum, umutsuzca her türlü çözümü arıyorum ve insanların minoksidil önerdiğini gördüm ama şakaklara faydası olur mu bilmiyorum. En çok şakaklarımda sorun var. Genel olarak saçlarım çok ince değil.

Ayrıca topikal estradiolün özellikle yanlar için yardımcı olabileceğini okudum. Bu konuda bilgi sahibi olan bilen tecrübe eden var mı?

C

Chrisis

Üye
Topikal dutasterid benim deneyimime göre çok işe yaramaz. Mikro iğne mezoterapisi yaparsanız sistemik dolaşıma girme şansı daha yüksektir, bu şekilde etkili olabilir.

H

Henry

Üye
Oral dutasterid önlerdeki saç çizgisini bozuyor 3 güne bir 5 aydır kullanıyorum artan testo sebep oluyormuş minoxidil kullanmaya başladım ne derece etkisi olacak bakalım.

R

Raymo

Üye
Topikal dutasterid çokta işe yaradığını düşünmüyorum en iyisi oral dutas ve topikal minox kullanımı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
123
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
339
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
268
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
180
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt