Topikal dutasterid losyon kullananlar baksın?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kelboy
  • 2K Görüntülenme
  • 2 Yorum
K

kelboy

Üye
Mesajlar
94
Tepkime puanı
6
Günde 1 mg proscar ilacı oral olarak alıyorum yaklaşık 5 ay oldu kullananalı saçlarımda pek bi faydasını görmedim açıkcası acaba bendemi işe yaramıyor yoksa kullanım süresimi az 5 ayda en azından saçlarımın dökülmesini azaltması gerekmezmiydi. Avodart ilacı kullanmayı düşünüyorum ama pek cesaret edemiyorum topikal olarak minoxla birlikte ekstradan karıştırmak istiyorum minoxun içine kaç kapsül boşaltırsam etkili olur topikal kullanımda da oral kullanım kadar etkili olur mu?
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
yakın zamanda bende tedavi düşünüyorum acaba yaşınız kaçtı?
 
MORDOR

MORDOR

Moderatör
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Dutasteride losyonu eskiden çok deneyen oldu pek bir sonuç çıkmadı bir kutu katsan bile losyon formu için etken madde oranı düşük seviyede kalıyor ama illa denemek istersen dermaroller ile dene. Kafa derisinden normalde deri altındaki kıl köklerine hücreye zor gidiyor. Dermaroller ile kafa derisine uygulama yap kan dolaşımını hızlandırır ve deride minimal kanallar açarak dutasteridin hücreye iletilmesini kolaylaştırır.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
312
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
370
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
30
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt