The Mossi London Serum Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 980 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
The mossi london saç bakım serumu saç dökülmesini önlemek için özel olarak geliştirilmiş aktif bileşenler ile içeriği güçlendirilmiş bir saç dökülmesi önleyici saç serumudur. Saç köklerini DHT'nin toksik etkilerine karşı koruyarak saçın anajen fazda güçlenmesine ve saç dökülmesinin durmasına yardımcı olur. Mossi serum saç yoğunluğunu arttırarak saçların gürleşmesine incelmiş saçların kalitesini artmasına yardımcı olur. Saç kökü hücrelerinin düzenli yaşlanmasını geciktirir. Hücresel düzeyde canlılığı artırır. Saçı yeniler ve saç folikülleri hücrelerinin düzenli yenilenmelerini sağlar. Saç köklerinde ve saç derisinde kan dolaşımını hızlandırır, saç büyümesini ve beslenmesini destekler. Saç köklerini besler ve var olan saçların büyümesini ve yeni saç oluşumunu destekler. Saç ekimi sonrası mükemmel sonuçlar verir. Saç ekimi sonrası saçların hızlı uzaması için tedaviyi destekler, greftlerin daha hızlı tutunmasına ve iyileşmesine yardımcı olur. The mossi london saç serumu kullanım şekli şişesinin üzerindeki plastik kapağı nazikçe çıkarın. Gerekli dozu serum şişesinden damlalıklı şişeye aktarın. Serumu istenilen bölgelere uygulayın.

Mossi London falcon serum dozu tam olarak nedir?​

Hücresel düzeyde canlılığı artırır. Saçı yeniler ve saç köklerini canlandırır. Saç köklerinde ve saç derisinde kan dolaşımını hızlandırır, büyümesini ve beslenmesini destekler. Saç köklerini besler ve var olan saçların büyümesini ve yeni saç oluşumunu destekler. Saç ekimi sonrası mükemmel sonuçlar verir: Saç ekimi sonrası tedaviyi destekler, greftlerin daha hızlı tutunmasına ve iyileşmesine yardımcı olur.

Mossi London falcon saç serumu tam olarak neyden yapılmıştır?​

Mossi London Laboratories'de geliştirilen bu yeni nesil saç losyonu ürün ile artık saç sorunlarınızdan kurtulmaya çok yakınsınız. İçeriğindeki Procapil, Biotin, Kafein, Arginin, Vitamin kompleksi ve doğal bitki özleri ile saç dökülmesine karşı savaşı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ürün içerisinde saçlara ve saç derisine zararlı olan Paraben, Alkol, SLS/ SLES, DEA ve ağır kimyasallar maddeler ihtiva Etmez.

Saç ekiminden sonra ekilen greftlerin yeni yerlerine hızlıca adapte olmasına ve daha sağlıklı uzamasına katkıda bulunur, mükemmel sonuçlar sağlar.
  1. Losyon içerisindeki procapil maddesi saç köklerine zarar veren DHT hormonu oluşumunu azaltarak saçların büyümesinin sürekliliğini sağlar. Procapil saç dökülmesini önlemedeki başarı oranı nispeten %90 olarak tespit edilmiştir.
  2. Losyon içerisindeki vitaminlerden birisi olan biotin saçların kalitesini artırarak dökülmelere karşı saçları daha güçlü hale getirir. Saç telinin çapını ve uzama hızında direk olarak etkisi vardır. Saç köklerinin anagen evrede kalma süresini uzatarak dökülmelerin önüne geçer.
  3. Saw palmetto bitkisel bir DHT hormonu önleyicidir. Saç köklerindeki dht'nin saçlara verdiği zarar azaltır. Bu bitkisel ekstreler ile genetik saç dökülmesini önlediği bazı çalışmalarda bildirilmiştir.
  4. D-Panthenol, Aloe Vera ve zenginleştirilmiş içerik formülüyle hızlıca saç köküne nüfuz ederek kısa zamanda etkisi görülebilir.

The Mossi London falkon serumunu tam olarak nasıl kullanırım?​

Şişenin kapağını çıkarın ve kutudaki plastik damlalığa aktarın. Dermaroller'ı temiz kafa derisi üzerinde serum uygulamadan 5 dakika önce nazikçe sağa ve sola hareket ettirin. Dermaroller kafa derisinde mikro kanallar açarak losyonun deri altına daha fazla miktarda emilmesini sağlar. Dermaroller uygulamasının ardından, dermatoloğunuz aksini önermedikçe, tamamen emilmesi için saç derisine parmaklarınızla masaj yaparak 3-4 damla serum uygulayın. Serumu durulamadan 2 gün saç derisinde bırakın. 2 gün sonra saçlar yıkanır ve aynı şekilde temiz saç derisine tekrar uygulanır.

Mossi Hair Loss Therapy Serum, saç ekiminden 2 ay sonra kullanılmalıdır.

Doktor reçetesi olmadan Mossi London falkon saç serumu kullanmak mümkün müdür?​

Evet, reçeteye gerek kalmadan güvenle alınabilir, ancak herhangi bir aşırı duyarlılığınız varsa, tabletleri almadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Arkadaşlar bu serumu kullananlar, faydasını gören, ya da almak isteyen var mı?
 
Ç

Çetin

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
1
gerek yok bu tür ürünleri çok pahalı kısa süre boşa para vermiş olursunuz biotin kullanın daha iyi
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
422
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
173
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
142
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
181
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
216
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
164
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
48
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt