Telovium Kapsül Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 1K Görüntülenme
  • 3 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Telovium Kapsül kullananlar kullanıcı yorumları saça faydaları nelerdir? Assos firması tarafından üretilmiş saç kalitesi artışına yönelik olarak üretilmiş üründür. Assos firması güvenilir bir markadır ve ürettiği ürünler içerik olarak kalitelidir diyebiliriz. Televium kapsül daha çok bayanlarda yaşanan saç kayıplarının önüne geçmek için üretilmiş mevcut saç kalitesini artırmak amacıyla içerisinde saç için faydalı bileşenler eklenmiştir. Fakat içerisindeki vitamin ve mineraller saç kalitesini en iyi etkileyecek derecede olmaması, saç için önemli bir vitamin olan biotininin 150 mcg gibi çok düşük bir oranda katılması ciddi bir eksiklik olarak değerlendirilebilir. Kapsül içerisindeki etken maddeler saçları kökten uca kadar besler saç kopmalarını, saç incelmesini ve kolay dökülmesini önlemede yardımcı olur. Androgenetik saç dökülmesinde önleyici etkileri bulunmamaktadır. Kapsül içeriğinde olan bileşen maddeler Sistin, Metionin, Magnezyum, Çinko, Demir, Biotin, Vitamin B2 ,
Vitamin B5, Vitamin C, Vitamin E , Vitamin B6 dır. Bu vitamin ve mineraller sağlıklı saç kökünün korunmasını sağlar, hücrelerin yenilenmesi, saça zarar veren oksidatif stresle savaşır saçları besler. Daha dolgun, parlak, hacimli saçların görünmesine katkıda bulunur. Mevsimsel dökülmeler, yaşam tarzı, yetersiz beslenme, stresten kaynaklanan dökülme gibi sorunlarda faydası bulunmaktadır.

Telovium Kapsül İçerisindeki Maddeler ve Faydaları​

L-sistein saçın iç kısmındaki sapın birbirine bağlanmasını sağlayan önemli bir aminoasit türüdür. Sağlıklı ve güçlü saçlar için olmazsa olmaz aminoasitlerden birisidir. Sistein desteği almak, saçların daha kalın çıkmasına, daha hızlı uzamasına ve yapısını iyileştirmeye yardımcı olur.
Metiyoninin saçları ve tırnakları güçlendirdiği ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olduğu bilinmektedir. Saç köklerinin beslenmesinde ve saçların büyümesine katkı sağlar diğer vitaminler ile birlikte daha etkili olur.
Magnezyum saçların büyümesine ve güzel görünmesine katkıda bulunan bir mineraldir. Kafa derisi üzerine uygulandığında saç köklerini sağlıklı kan dolaşımı almasını sağlar ve büyümeyi geliştirir.
Çinko minerali hücre yenilenmesini sağlayan aynı zamanda vücudumuzdaki dokuları yenileyen çok önemli bir mineraldir. Aynı zamanda saçın sağlıklı kalmasını sağlayan saç diplerindeki yağların da uygun miktarda kalarak saçın dökülmesinin önlenmesini sağlamada çok önemli bir yere sahiptir.
Demir mineralini çoğumuz duymuşuzdur günlük olarak yeterince demir almadığımızda vücudunuz kanınızda hemoglobin üretemez. Hemoglobin, saç büyümesini teşvik eden hücreler de dahil olmak üzere organlardaki hücrelerin büyümesi ve onarımı için oksijen taşıyarak sağlıklı olmaları sağlar. Takviye demir alımıyla hem eksikliğini hem de saç dökülmesini tersine çevirebilirsiniz.,
Biotin halk arasında sa. uzatma vitamini olarak ta bilinir, saç üzerinde büyük faydaları bulunan biotin, saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltıyor ve sağlıklı uzamalarını sağlıyor mevcut saç kalitesini artırıyor. Saçtaki kırıkların onarılmasını da sağlayan bu vitamin, saç egzaması olarak bilinen seboreik dermatiti de önlemede etkisi vardır.
E vitamini güçlü bir antioksidandır yumuşatıcı özelliklere sahiptir, saçın sahip olduğu nemi korur ve düzenli olarak kullanıldığında kuruluğu gidererek saçınızı güçlü, pürüzsüz ve parlak hale getirir, kan dolaşımının artmasını sağlar,yağ üretimini ve saç derisinin pH seviyesini normal düzeye getirir.
C Vitamini bilinen en etkili antioksidan vitaminlerinden biridir. Saç derisi de dahil olmak üzere, dokulardaki kan dolaşımını arttırır. Saç kırılmalarına karşı koruyucu etki gösterir saç beyazlamasına karşıda koruyucu ve önleyici etkileri vardır.
B6 vitamini suda çözünen ve depolanmayan bir vitamindir. Saç dökülmelerini önlemek için mutlaka düzenli alınması gereklidir. Saç derisinde hücre yenilenmesine yardımcı olan bu vitamin egzama ve sedef hastalığının tedavisinde de kullanılır.

telovium_kapsul.jpg


Telovium 60 Kapsül Fiyatı ve Kullanımı
Sistin, Metionin, Magnezyum, Çinko, Demir, Vitamin E vb. vitamin ve mineraller içeren kapsül 2021 yılıı satış fiyatı 190 tl dir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez birer tane kullanılmalıdır. Telovium Kapsülün 6 Ay kullanılması tavsiye edilir

Telovium kapsül kullanıcı yorumları kullananlar ya da daha önceden kullanmış olan kullanıcılar var ise saçlarında etkisi olup olmadığı olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
A

Armaan

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
doktorum bana telovium tablet vermişti, 3 ay kullandım ama bir saçımda herhangi bir olumlu etkisini göremedim. O kadar param boşuna gitti. Bunun yerine biotin alın daha iyi.
 
P

Punisher

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
1
merhaba ben 3 ay kullandım saç dökülmesini ciddi anlamda azaltti diyebilirim fakat bırakınca saçlar eski dökülmesine geri dönüyor dolayisiyla sürekli kullanmayi gerektiren bir vitamin önerebilirim
 
S

Sevil erkan

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Kullanıcı yorumları ne alemde alabilrimiyiz ?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
71
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
181
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
288
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
246
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
331
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
471
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt