Solgar Biotin 5000 mcg Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi dursun
  • 2K Görüntülenme
  • 18 Yorum
D

dursun

Üye
Solgar biotin 5000 mcg kullananlar solgar biotin hapı kullanıcı yorumları ve solgar biotin 5000 mcg ne işe yarar saç dökülmesi ve saçlarının daha iyi beslenmesini destekleyen güçlü bir ürün. Saçların daha hızlı sağlık büyümesini sağlamak, sağlıklı büyümeyen saçlar zamanla mat bir görünüm oluşur bu saçların güçsüzlüğüne işaret elbette bunun için bende solgar biotin 5000 mg kullanmaya karar verdim süreci sizlerle paylaşmak istiyorum.

Solgar biotin 5000 mcg kullananlar forumda var ise paylaşmasını isterim çünkü olumlu olumsuz etkileri birlikte değerlendirebiliriz.

solgar biotin 5000 mg.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
D

dursun

Üye
solgar biotin 5000 mcg saç dökülmesini kesmek ve tekrar saçlarımın çıkmasını kalınlaşması için kullanıyorum solgar biotin 5000 mg kullanımı başlamadan önceki resim atıyorum
solgar biotin 5000 mg.jpg

Son düzenleme:
L

Levent

Üye
Solgar biotin kullanmaya ne zaman başladınız şuanki sonuç ne durumda

S

Saraf

Üye
solgar biotin ile ilgili herhangi bir gelişme gözlemle kullandığınız süreden itibaren oldu mu hocam

D

dursun

Üye
Arkadaşlar solgar biotin 5000 mg kullanalı 60 gün oldu yani 2. şişe bitmiş bulunmakta ilk başladığım ile şuan 60 gün fotoğrafı atacağım imkan bulursam 2sini birlikte çekeceğim sonucu sizinle paylaşarak olumlu olumsuz görüşlerinizi bekliyorum

D

dursun

Üye
solgar biotin 5000 mg.jpeg

Solgar biotin 5000 mg 2. şişe bitti 3. şişeye başlayacağım

D

dursun

Üye
solgar biotin 500 mg.jpg

solgar biotin 5000 mg öncesi ve sonrası 2 şişe 60 adet kullanım sonucu arkadaşlar

Alperen

Alperen

Üye
Ekli dosyayı görüntüle 191

solgar biotin 5000 mg öncesi ve sonrası 2 şişe 60 adet kullanım sonucu arkadaşlar

solgar biotin mcg kullanıcı olarak yorumları okuyarak kendi gördüğümü ve düşündüklerimi neler yapabileceklerini yazmak istedim, dostum özellikle solgar biotin sonucunu bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim. Bazı sorular sormak istiyorum
Ailenizde genetik saç dökülmesi var mı?
Saç dökülmesi genel bir seyrelme olduğu için tahminen ne kadar zaman önce başladı?
Stres veya kafaya taktığın bir olumsuz durum oldu mu?

saç temizliği için hangi şampuanı kullanıyorsunuz?

Mete

Mete

Üye
Biotin Solgar 5 mcg kullananlar kilo aldığını yazıyor. 3 5 ay kullananlar kilo aldığını söylemiş sadece 1 kişide değil 3 5 kişi var yan etki olarak düşünülür mü bilmiyorum.

E

emreural

Üye
Bende 6 aydır kullanıyorum yeni saç çıkarmıyor ama saçlarımı kalınlaştırdı

D

dursun

Üye
Bende 6 aydır kullanıyorum yeni saç çıkarmıyor ama saçlarımı kalınlaştırdı
evet saçlarda güzel değişiklikler yapıyor, bir çok kadında etkili sonuçlar alıyor saç ekimi sonrasıda öneriyorlar

L

Levent

Üye
Merhaba Dursun bey son durum nasıl solgar biotin nasıl bir etki oluşturdu

D

dursun

Üye
D

dursun

Üye
saçlarımı yakında kazıtmayı düşünüyorum son hali bu şekilde
solgar biotin.jpeg

rooney43

rooney43

Üye
Dursun merhaba solgar botin kilo alımını tetikliyor deniliyor bu süreçte kullanırken kilo alma durumun oldu mu hocam

L

lastmorn

Üye
Biotin saçları kalınlaştırır ama dökülen saçları çıkarmaz tedavi ile başarı sağlanabilir bence minoxil, kafein losyon, DHT Blocker kullanmanızı öneririm

L

Levent

Üye
dermaroller kullanmanızı tavsiye ediyorum ve saçlarınız için minoxidil kullanabilirsiniz

M

Mert

Üye
Dursun Merhaba süreç ne durumda saç ekimi sonrası kullananlar var ama olumlu olumsuz nasıl bir etki aldığını anlayamadım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
101
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
183
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
291
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
250
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
331
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
476
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
25
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt