Şok dökülme olmak zorunda mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi fatihulusoy
  • 64 Görüntülenme
  • 1 Yorum
F

fatihulusoy

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Saç ekimi sonrası şok dökülme olmak zorunda mı? Evet, saç ekimi sonrası şok dökülme genellikle normal bir süreçtir ve çoğu kişi için kaçınılmazdır. Şok dökülme, saç ekiminden sonraki ilk birkaç hafta içinde gerçekleşir ve ekilen saçların bir kısmının veya tamamının geçici olarak dökülmesiyle kendini gösterir.

Bu dökülme, saç köklerinin cerrahi işlem ve saç ekimine uyum sağlaması sırasında normal bir yan etki olarak ortaya çıkar. Ayrıca, kafa derisinin ve saç köklerinin iyileşme süreci sırasında da yaşanabilir.

Genellikle, saç ekiminden sonra yaklaşık 2-4 hafta içinde şok dökülme yaşanabilir ve bu süreç 6-8 hafta kadar devam edebilir. Ancak, bu süreç kişiden kişiye değişebilir ve bazı insanlar için daha uzun veya daha kısa sürebilir.

Saç ekimi sonrası şok dökülmenin tamamen normal olduğunu ve ekilen saçların kalıcı olarak dökülmeyeceğini unutmayın. Ancak, endişeleriniz varsa veya saç ekimi sonrası dökülme sürecinde herhangi bir aşırı dökülme veya diğer sorunlar yaşıyorsanız, doktorunuzla konuşmanız önemlidir.

Arkadaşlar ekim sonrası şok dökülme olmaması ekim için ne anlama geliyor iyi mi yoksa kötü mü?
 
Z

zweig

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Olmak zorunda değil ma olursa bu avantj olur saçlar fazla olumsuz etkilenmediği anlamına gelir 3 yada çıkar çoğu
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
88
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
150
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
157
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
2
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
4
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt