Siyah sarımsak şampuanı kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 406 Görüntülenme
  • 0 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Siyah sarımsak şampuanı kullananlar kullanıcı yorumları aktif karbon şampuanı, sarımsak şampuanı ne işe yarar, saç uzatırmı şampuan kepeğe iyi gelirmi fiyatı ne kadar hakkında bilgiler. Saç dökülmesini önlemek için neredeyse her ay yeni bir ürün görüyoruz. Farklı farklı losyonlar, şampuanlar ve ampüller dökülme önleyici olarak piyasada satılıyor. Bu tip ürünlerin hangileri gerçekten işe yarıyor hangileri işe yaramıyor bunu iyi ayırt etmek gerekir. Yoksa paramızı boş ürünlere harcamız oluruz.

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz siyah şampuanlardan biri olan zigavus siyah sarımsaklı şampuan fermente (Siyah) Sarımsak ve Aktif Karbon ile zenginleştirilmiş formülü, saçı güçlendirmeye, canlılık katmaya ve saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur. İçeridği aktif karbon, yeşil çay ve limon özleri ile saç derisinde biriken ölü deriyi, kalıntıları temizler saç derisinin hava almasını sağlar ve ferahlık sağlar. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde saç derisini canlandırır ve ferahlatır. Arınmış, hacimli ve parlak dolgun bir görünüm kazandırır. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir. Siyah sarımsaklı şampuan günlük olarak kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Zigavus siyah sarımsaklı şampuan


Şampuan Kullanımı: Saçlarınızı iyice ıslatıb ve bir miktar şampuanı ıslak saç derisine masaj yaparak uyguladıktan sonra durulayın. Aynı yöntemi tekrar uygulayıp 2-3 dk. bekletin. Son olarak saçınızı bol ılık su ile durulayın. Zigavus Şampuanın etkisini görebilmeniz için başka bir ürün ile kullanmayınız.

Saç dökülmesini önlemek için etkinliği kanıtlanmış bakım kürleri ve saç derisini kurutmadan nem dengesini sağlayan bir şampuan kullanmak gerekir. Sadece şampuan kullanımı dökülmeleri önlemek için yeterli değildir. Saçlarınızı iyi temizleyen, kepek oluşumunu önleyen, saç derisini kurutmayan bitkisel içerikli bir şampuan kullanmak en ideal bir seçimdir. Saçlarını günlük yıkamak yerine 3 güne 1 ve ılık su ile 2 kez yıkamanız önerilen bir yıkama şeklidir. Aşırı sıcak su ile saç yıkanması saç derisine ve saçlara zarar verir. Saçların mat ve soluk görünmesine, saç derisinde yağlanma ve kepeklenme gibi bir takım sorunları ortaya çıkarır. Aşırı kepeklenme veya yağlanma sorununuz varsa mutlaka medikal olarak satılan ketakonazol içerikli bir şampuan kullanmanız gerekir. Bu tip aşırı saç yağlanması ve kepeklenme normal market şampuanları ile tedavi etmek mümkün değildir. Bu gibi problemler için özel olarak içinde mantar öldürücü madde bulunan ilaçlı şampuan kullanmak gerekir.

Siyah sarımsak şampuanı kullananlar yorumları
Daha önceden zigavus veya başka bir marka siyah sarımsaklı şampuan kullananlar ve deneyim sahibi olanlar, bu şampuanlar hakkındaki düşüncelerinizi gördüğünüz olumlu veya olumsuz etkileri memnun kalıp kalmadığınızı bu başlık altından paylaşırsanız kullanacak arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
20
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt