Siveno Şampuan Kullananlar Yorumlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 244 Görüntülenme
  • 0 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Doğal içeriğe sahip kepek ve yağlanma önleyici etkisi ile kısa sürede saçlarda etkisini gösteren siveno şampuan içeriğinde Çay Ağacı yağı ve diğer özel yağlar ile yoğun kepekli saçlarda etkili bakım yapar. Aynı zamanda saç dökülmelerini önlemede de etkisi bulunan bu şampuan saç derisinde mantar varlığına karşıda iyileştirici etkileri bulunmaktadır. Saçlarda kepek oluşmasının en büyük nedeni saçlı deride oluşan mantar, yağ, ölü deri hücreleri ve kir artıklarıdır. Bazı şampuanlar saç derisini iyi temizlemediği için dış etken saçlı deride birikerek mantar hastalığına sebep olmaktadır. Mantar bakterisi olan Malassezia Furfur Mayası kepek oluşumuna sebep olan birincil nedendir. Bunarın dışında saçları iyi durulama yapmamak, çok sıcak su ile saç yıkamakta kepek oluşmasına sebep olan diğer etkenlerdir. Siveno şampuan saçtaki kepeği %100 oranında önleyerek ölü derinin hızlıca tamir edilmesini sağlayarak pullanma ve kepek oluşmasının önüne geçer. İçerisinde saç derisine zarar veren Sülfat tuzu, sentetik koku, phenoxyethanol, SLS/SLES, amonyak, paraben, silikon ve boya gibi maddeler içermez. Siveno şampuan vegan sertifikasına sahiptir.

Siveno kepek önleyici şampuan.jpg

Siveno Kepek ve Saç Dökülmesi Önleyici Şampuan İçeriği​

Çaya Ağacı Yağı ve Keklik Üzümü Ekstresi saç derisine bakım yaparak kepek oluşmasını önler.
Isırgan Otu Ekstresi saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur deride mikro sirkülasyonu artırır. Saçlara canlılık ve hacim verir.
Şerbetçi Otu Ekstresi saç dökülmesine karşı önleyici etkileri vardır. Saç tellerini dolgunluk kazandırır ve güçlendirir.
Atkuyruğu Ekstresi sağlıklı saçlar için faydalı bir bitkidir saç tellerinin uzamasını hızlandırır dökülmelere karşı önleyici etkisi bulunmaktadır.
Aynısefa Ekstresi saç tellerinin parlak, dolgun ve hacimli görünmelerini sağlar.
Papatya Ekstresi saç derisine bakım yapar ve yatıştırıcı etkileri vardır.
Yeşil Çay Ekstresi içeriğindeki antioksidanlar ile saç dökülmesine önemli faydaları vardır. Saç derisinin sebum dengesini sağlayarak aşırı yağlanmayı önler.
Ihlamur Ekstresi incelmiş saçların yeniden sağlıklı uzamalarına katkıda bulunur. Saçların kısa sürede yağlanmasını ve kepek oluşumunu önler.

Siveno Kepek Önleyici Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı iyice ıslattıktan sonra avucunuza yeteri miktarda şampuan dökün 2 dakika saçlarınızı yıkayın. Bazı durumlarda saçların aşırı yağlı ve kirli olduğu zaman şampuan yeterli seviyede köpürmez. İkinci yıkamada saçlarınızda şampuanı 3-5 dakika bekleterek yıkayın ve iyice durulayın. Genelde 2 güne 1 kez saç yıkamanız önerilir.

Siveno kepek ve yağlanma önleyici şampuan kullananlar ve kullanıcı yorumları hakkında saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını, ürün ile ilgili sorunuz olursa konu altından yorum yazarak kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
261
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
225
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
149
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
156
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
225
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
269
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
15
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
25
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt