Şevket Çoruh saç ekimi arka sokaklar dizisi mesut komiser

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Leonardo
  • 326 Görüntülenme
  • 2 Yorum
L

Leonardo

Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
0
Arka sokaklar dizisi ile ekran yüzünde tanınan mesut komiser saç ekimi yaptırdı ve saç ekimi sonuçlarını öncesi sonrası baktığımızda gayet güzel olduğunu görüyoruz. Saç ekimi için hemen hergün bir ünlü saç ekimi yaptırmak istediğini öğreniyoruz veya saç ekimi sonuçlarını yayınlayan saç ekim merkezleri duyuyoruz. Mesut komiserin saç ekimi sonuçlarını en kısa zamanda bu konu altında paylaşım yapacağım.

Arka Sokaklar Mesut Komiser​

Arka Sokaklar, Türkiye'de uzun soluklu bir polisiye dizisidir. Dizi, İstanbul'un sokaklarında geçen polis hikayelerini konu alır. Şevket Çoruh ise dizide "Mesut" karakterini canlandırmıştır.

Mesut karakteri, Arka Sokaklar dizisinde polis ekibinin bir üyesidir. Mizahi bir yapısı olan Mesut, dizinin komik ve sempatik karakterlerinden biridir. Çoğunlukla diğer polis memurlarıyla birlikte olayları çözmeye çalışırken, zaman zaman komik durumlara düşebilir.

Şevket Çoruh, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Arka Sokaklar dizisindeki Mesut karakteriyle geniş bir kitleye tanınmıştır. Ayrıca Şevket Çoruh, başka tiyatro oyunları, dizi ve filmlerde de rol almıştır. Oyunculuğu ve komedi yeteneğiyle sevilen bir isimdir.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
258
Tepkime puanı
3
Şevket Çoruh'un son zamanlarda saç ekimi yaptırıp yaptırmadığı hakkında güncel bir bilgim yok. Ünlülerin özel hayatları hakkında güncel bilgileri takip etme imkanım pe fazla yok çünkü çok fazla ünlü var , bu konuda kesin bir yanıt veremem. En güncel bilgilere ulaşmak için Şevket Çoruh'un sosyal medya hesaplarını veya güncel röportajlarını takip etmeniz daha doğru olacaktır.
 
crown

crown

Üye
Mesajlar
91
Tepkime puanı
5
Ben çoğu sanatcının saç ekimini beğenmiyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
2
Gösterim
49
yorumlutfen
yorumlutfen
Y
Y
Cevaplar
10
Gösterim
156
Chemist
Chemist
C
Y
Cevaplar
9
Gösterim
117
emirhan balcı
emirhan balcı
E
E
Cevaplar
3
Gösterim
212
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
2
Gösterim
192
zweig
zweig
Z

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
48
Çevrim içi ziyaretçiler
37
Toplam ziyaretçi
85
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt