Setipiprant Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alahan
  • 599 Görüntülenme
  • 5 Yorum
A

Alahan

Üye
Arkadaşlar hairlosstalk forumunda setipiprant kullanıcı yorumlarına ve kullanan kişilerin son resimlerine baktım saç çıkardığını gördüm forumda çok etkili olduğu söyleniyor biraz araştırma yaptım DHT nin sebep olduğu prostaglandin sentezini inhibe ederek etki ediyormuş kısa sürede sonuç veriyor diye yazmışlar ayrıca hormonal etkileşim olmadığından yan etki yapma riski de yokmuş.

Ru58841 ile birlikte dönüşümlü olarak 80 mg setipiprant kullanmayı düşünüyorum. Bu ikisini alabilirsem düzenli olarak kullancam. Aranızda acaba ru58841 ile setipiprant kullanmış deneyimlerden var mı? Aga sorunu olan kişilerde saç dökülmesini durdurup yeni saçlarım çıktığını iddia edenlerde var yabancı forumlarda bir çok kişi kullanıyor.

C

Chemist

Üye
Setipiprant nerde satılıyor arkadaşım satın alabileceğimiz bildiğin bir yer var mı.

T

tiger

Üye
Setipiprant yurt dışından aliexpress alibaba gibi siteler üzerinden temin edebilirsin ru58841 gibi aynı satıcılarda bulabilirsin

C

Chemist

Üye
Ben kullanıyordum ama artık dolar kurundan dolayı fiyatları inanılmaz arttı alınacak gibi değil 1 gr için 1500 tl çıkıyor

C

Cardozo

Üye
Ben kullanıyordum ama artık dolar kurundan dolayı fiyatları inanılmaz arttı alınacak gibi değil 1 gr için 1500 tl çıkıyor
Kaç ay kullandınız deneyimlerinizi yazarmısınız

C

Chemist

Üye
Sç dökülmesini çok önlenmedi ama ön taraflardaki saç köklerinde oluşan inflmasyonu önlediğini düşünüyorum çünkü hiç ağrı kalmadıydı belki uzun yıllar kullansam bişeyler olacak gibiydi ama kısa sürede çok bişey beklemeyin derim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
103
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
296
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
246
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
162
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
199
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
61
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt