Selyum Şampuan Kullananlar Yorumları

Synergy

Synergy

Moderatör
Mesajlar
56
Tepkime puanı
0
Selyum şampuan saçlarında yuğun yağlanma ve kepek oluşumu olan kişiler için üretilmiş içinde ana madde olarak selenyum sülfit ile hekzamidin diizetiyonat ile ihtiyol bulunan bir anti kepek şampuandır. Saçlarda yoğun yağlanma, kepek, kaşıntı, ağrı ve seboreik dermatit iyileşmesi zor inatçı olan bir saçlı deri rahatsızlıklarıdır. B tür rahatsızlıkları iyileştirmek için özel olarak içinde mantar yok edici madde bulunan bir şampuanlar kullanmak gerekir. Mantar hastalığı, yağlanma ya da kepek oluşumu normal market şampuanları ile tedavi edilmesi olanaksızdır. Her ne kadar market şampuanları iyileştirme gösterde belli bir süre sonra bu tür problemler kendiliğinden tekrar ortaya çıkacaktır. Bu tip sorunların tekrar etmemesi için daha etkili ürünler kullanmak gerekir. Saçlarda kepek sorunu ve yağlanma kişiyi sosyal hayatta rahatsız edecek derecede ortaya çıkabilir saçlarınızı bakımsız bir görünüme sebep olabilir. Saçlarda kepeğin yağlanmanın uzun süre olmaması için selyum şampuan içerisinde selenyum sülfit eklenmiştir. Selenyum sülfit özellikle kafa derisindeki geçmeyen kaşıntı, pul pul dökülme, kaşıntı, tahriş, inatçı kepek oluşması vs. gibi problemleri kısa süre içerisinde etkisi gösterir. İlk yıkamadan itibaren saçlarda etkisini görebilirsiniz. Saçlardaki olumlu etkilerini kısa sürede gösterir ışıl ışıl parlayan, dolgun hacimli sağlıklı uzayan saçlara sahip olmanızı sağlar. Slenyum sülfit kepeklere karşı koruma sağladığı kliniksel olarak yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır.

Selyum Şampuan Kullananlar


Yoğun Kepeğe ve Yağlanmaya Karşı Etkilidir​

Saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın ve bir miktar selyum şampuan avuç içine bir miktar alın saçlarınızı 1-2 dakika yıkayın. Sıcak ya da aşırı sıcak su kullanmaktan kaçının, bu şekil yıkama saç derisini kurutarak kısa süre içinde yağlanma oluşmasına ve saçların yıpranmasına neden olur. İkinci yıkamada şampuanı saçlarınızda 5 dakika süre bekleterek yıkama yapın. Saç derisine hafifi parmak uçları ile dairesel masaj hareketleri yaparak nazikçe yıkayın. Islak saç telleri kopmaya daha meğillidirler. Normalde ilk yıkamada şampuanın köpürmesini beklenir fakat saçtaki köpük yağ, kir tarafından parçalandığı için köpürme işlemi olmaz. Yağlı saçlar iki kez yıkanması gerekir. Selyum şampuanı düzenli olarak haftada 2 kez kullanmanız önerilir. Eczane satış fiyatı 76 tldir.
 
C

Cardozo

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Sedolin şampuanla dönüşümlü olarak kullanarak kabuklanma sorunumu bitirdi ama şampuanı kestiğimde tekrar başlıyor.
 
M

My Precious

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Çok etkisini göremedim saçtaki kepeği yok etmiyor yağlanmada aynı seviyede kalıyor
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
47
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt