Seboreik dermatit şampuan önerisi?

Seboreik dermatit şampuan önerisi?

Saçlarımda yağlanma ile beraber kalıntı kaşıntı var saç derisinde kepekimsi şeyler var dermatoloğa muayene oldum seboreik dermatit hafif belirtisi olduğunu düzenli ketoral şampuan yıkamayla geçeceğini söyledi. Haftada 2 defa kullanmam 4 hafta süre kullanmamı söyledi. Ketoral şampuan aldım kullanmaya başladım. Ketoral kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum eğer geçmezse uygun fiyatlı alabileceğim en iyi şampuanı arıyorum, öneriniz nedir? Not : Saçlarım hafif yağlı ve ince tellidir. Önceleri böyle bir sorunum yoktu.
3 6
1
Bevella şampuan ilk defa duydum varsa link paylaşabilir misiniz.
0

Mert34

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Saçlarımda yağlanma ile beraber kalıntı kaşıntı var saç derisinde kepekimsi şeyler var dermatoloğa muayene oldum seboreik dermatit hafif belirtisi olduğunu düzenli ketoral şampuan yıkamayla geçeceğini söyledi. Haftada 2 defa kullanmam 4 hafta süre kullanmamı söyledi. Ketoral şampuan aldım kullanmaya başladım. Ketoral kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum eğer geçmezse uygun fiyatlı alabileceğim en iyi şampuanı arıyorum, öneriniz nedir?

Not : Saçlarım hafif yağlı ve ince tellidir. Önceleri böyle bir sorunum yoktu.

0

lugano

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Ketoral şampuanı haftada 2 defa kullanın düzelmezse sedolin şampuan da deneyebilirsin fiyatı pahalıdır

Users who are viewing this thread

Üst Alt