Sebirox şampuan kullanırken başka şampuan kullanılır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 2K Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Sebirox şampuan, kepek ve saç derisi problemlerini tedavi etmek için tasarlanmış bir üründür. Eğer saç derinizde kepek veya diğer cilt sorunları varsa, önerilen kullanım talimatlarını takip etmeniz ve doktorunuzun veya dermatoloğunuzun tavsiyesine uymanız önemlidir.

Sebirox şampuan kullanırken aynı anda başka bir şampuan kullanmanız önerilmez. Sebirox şampuan zaten saçınızı temizleyecek ve saç derinizdeki sorunları tedavi etmek için formüle edilmiştir. Birden fazla şampuan kullanmak, saçınızın ve saç derinizin gereksiz yere kurumasına ve tahriş olmasına neden olabilir.
Eğer saçınızı farklı bir amaçla yıkamanız gerekiyorsa, örneğin saçınızı nemlendirmek için veya saç tipinize özel bir şampuan kullanmak istiyorsanız, Sebirox şampuanı kullanmadan önce birkaç saat bekleyin veya bir sonraki yıkamaya kadar bekleyin. Bu şekilde, Sebirox şampuanın etkisi azalmış olur ve başka bir şampuanın kullanımı saçınızda daha az olumsuz etki yapabilir.
 
E

ertürk

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
1
Saçımı iki kere yıkıyorum ilk kullandığım bioxcin şampuan ikinci kullandığım Sebamed şampuan 3 dakika saçımda bekleterek yıkıyorum yağlanmayı baya azalttı
 

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
7
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt