Sebirox Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 5K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Synergy

Synergy

Moderatör
Mesajlar
56
Tepkime puanı
0
Sebirox şampuan kullananlar yorumlarını bu konudan paylaşabilirler. Genellikle aşırı saç yağlanması, derinin pul pul dökülmesi, kaşıtınlı seboreik dermatiti tedavisi, saçlarda yoğun kepek, kaşıntı ve mantar hatsalığı gibi semptomların tedavisi için kullanılan ilaç içeren bir şampuandır. Yoğun kepek, kaşıntı, aşırı yağlanma, mantar hastalığı geçmesi zor inatçı bir rahatsızlıktır. Bu tip saçlı deri rahatsızlıkları için market şampuanları her ne kadar kullanılsada tedavi etmede yetersizdirler. Mantar, yağlanma yada yoğun kepek normal şampuanların kullanımı ile geçsede tamamen ortdan kaybolmaz zamanla kendiğinden tekrar ortaya çıkabilir. Bu tip sorunlar için daha etkili içerisinde mantar öldürücü, bakteri yok edici şampuanların kullanılması gerekir. Günümüzde yukarıda saydığımız rahatsızlıkların tedavisi için genellikle doktorlar tarafında Sebirox şampuan reçete edilir. Kullanıcı doktorun direktiflerine uygun olarak sebirox şampuanı kullanırsa kısa süre içinde bu problemlerde kurtulur. Şampuan etksini kısa süre içinde gösterir ve hastalığı tedavi etmede başarılı olur. Kullanıcılardan çok sık gelen sorulardan birisi Sebirox şampuan nasıl kullanılır. Bu sorunun cevabını aşağıda verelim.

Sebirox Şampuan Kullananlar Yorumları.jpeg


Sebirox şampuan etken maddesi Siklopiroksolamin ilacıdır, mantar bakterisinin cilt üzerinde yayılmasını ve çoğalmalarını engelleyen bir ilaçtır. Genellikle kullanım alanı saçlı, kıllı yada yağlı olan vücut bölgelerinde görülen kaşıntılı cilt döküntüsü, kepek oluşumu, saç kıran, kaşıntı oluşmasına bağlı olara gelişen deri döküntüsü yada kabuklanmalar için kullanılabilir.

Sebirox Şampuan Nasıl Kullanılır?​

Bu şampuanı eğer bir doktora muayene olduysanız siz kullanım şekliyle ilgili olarak reçete verecektir. Mutlaka doktorunuzun siz önerdiği süre ve kullanım talimatına uymanız fatdalı olacaktır. Yanlış şekilde uzun süreli yada çok sık kullanımlar hastalığın seyrini değiştirebilir istenmeyen olumsuz etkiler yada sağlığa zarar verebilir. Sebirox şampuanı her kullanımdan önce iyice çalkalayın. Saçlarınızı ilk önce ılık su ile iyice ıslatın avucunuza yeteri miktarda şampuanı dökün saçlarınızı köpürtün. İlk yıkamada saçlar aşırı yağdan, kirden yada başka nedenden dolayı köpürmeyebilir. İkinci yıkamada şampuan ile saçlarınızı 5 dakika süre ile saçlı deriye masaj yaparak yıkayıp durulama yapın. Haftada 2 yada 3 günde 1 olacak şekilde 4 hafta süre ile kullanmaya devam edin.

Sebirox Şampuan Fiyatı​

Sebirox şampuanın 4 Ocak 2021 tarihinde fiyatı eczane satış fyatı 29.06 TL'dir.

Seboreik Dermatit, yağlanma, yoğun kepek, kaşıtnı yada mantar hastalığı için daha önceden Sebirox Şampuan kullananlar varsa saçlarında bu gibi rahatsızlıkları önlediği gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.

Diğer Konular:

 
H

Holosko

Üye
Mesajlar
30
Tepkime puanı
1
Bende saç derimde egzama vardı doktor tavsiyesi üzerine sebirox şampuank aldım. faydasını gördüm yaklaşık 4 hafta kullandım aklıma takılan soru konazol şampuan ile dönüşümlü kullanılabilir mi bu şampuan.
 
R

Ritexy

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Yüzümü yıkamam için bugun doltor tarafından verildi. Yuz yıkanmaz diyor ama etikette
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
266
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
231
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
154
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
161
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
226
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
279
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
55
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt