Sebamed Şampuan Kullananlar Yorumları

Sebamed Şampuan Kullananlar Yorumları

Arkadaşlar sebamed şampuan kullananlar memnun mu? kullanıp memnun kaldığınız şampuanları yazabilir misiniz ben bir çok şampuan kullandım bioxcin, alpecin, revigen, plasenta, clear men, prozinc, zigavus vb. Gibi markaları denedim en beğendiğim şampuan plasenta ve prozinc oldu özellikle plasenta şampuan olan çok güzel yağlı saçlara birebir kafa derimi kurutmuyor saçlarımı çok güzel temizliyor. Kullanmak istediğim şampuanlar dan kafeinli olanı denemek istiyorum Sebamed anti hair loss kafeinli olanı merak ediyorum önerirmisiniz kullanan arkadaşlardan memnun kalıp kalmadığınızı yazarsanız sevinirim.
2 6
1
son aldığım üründen gözlemlediğim kadarıyla saç derisini artık eskisi gibi kızartmıyor, bu etkisi güzel oluyordu, umarım dökülmeye olan etkisini de azaltmamışlardır, kafada kızarıklık geçici bir durumdu zaten.
0

Norman91

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Arkadaşlar sebamed şampuan kullananlar memnun mu? kullanıp memnun kaldığınız şampuanları yazabilir misiniz ben bir çok şampuan kullandım bioxcin, alpecin, revigen, plasenta, clear men, prozinc, zigavus vb. Gibi markaları denedim en beğendiğim şampuan plasenta ve prozinc oldu özellikle plasenta şampuan olan çok güzel yağlı saçlara birebir kafa derimi kurutmuyor saçlarımı çok güzel temizliyor.

Kullanmak istediğim şampuanlar dan kafeinli olanı denemek istiyorum Sebamed anti hair loss kafeinli olanı merak ediyorum önerirmisiniz kullanan arkadaşlardan memnun kalıp kalmadığınızı yazarsanız sevinirim.

0

edias

Üye
Üye
Konular
0
sebamed şampuan içerisindeki kafein özelliğinden dolayı tercih ediliyor açıkcası % bilmem kaç kafein şapuma sıvı içinde saçlı deriye ne kadar etki eder bilinmez. saç dökülmesi için kullananlar yazsın özellikle genetik dökülmesi olanlar

0

fatih35

Yeni Üye
Üye
Konular
0
son aldığım üründen gözlemlediğim kadarıyla saç derisini artık eskisi gibi kızartmıyor, bu etkisi güzel oluyordu, umarım dökülmeye olan etkisini de azaltmamışlardır, kafada kızarıklık geçici bir durumdu zaten.

Users who are viewing this thread

Üst Alt