Schwarzkopf Erkek Saç Boyası Kullananlar Var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi excalibu
  • 509 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

excalibu

Üye
Arkadaşlar merhaba saçlarım 30 yaşında sonra beyazlamaya başladı saç dökülmesiyle uğraşırken birde beyaz saç sorunu olmaya başladı özellikle son bir kaç yılda yanlar fauller ve ense beyaz saç dolmaya başladı uzayınca çok dağınık ve karışık gözüküyor tarasamda belli bir süre dağılıyor kumral renkli saçlarım var beyazlar çok belli oluyor ve estetik görünümü baya bozuyor diyebilirim insanı biraz yaşlı gösteriyor. Bende erkek saç boyası aldım schwarzkopf markasının hiç memnun kalmadım kumral alıyorum saçları siyah yapıyor boyama yaptıktan sonra ılık su ile saçları yıkayın yazıyor yıkadıktan sonra kır saçlar hepsi değil ama bir çoğu yine beyaz gözüküyor acaba benmi yanlış boyama tekniğiyle uyguluyorum anlamadım bu markanın erkek saç boyasını daha da almam artık ilk yıkamada akıp gidiyor 3. yıkamada tamamen akıyor bu sıralar kalıcı erkek saç boyası arıyorum saçtaki kalıcılığı yüksek olan bir saç boyası kullananlar varmı kullanıp ta önerebileceği bir marka.

H

Hakan23

Üye
Ben kullanıyorum siyah olanı aldım kendim hazırlayıp uyguladım. Saçlarda 10 dakika bekletiyon sonrada ılık su ile yıkıyon. Bir ay rengi saçta kalıyor. Kullanacak arkadaşlara önerebilirim.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
199
26yaman
26yaman
2
S
Cevaplar
4
Gösterim
396
revivo
revivo
revivo
B
Cevaplar
0
Gösterim
386
Burakar
Burakar
B
ramooo19
Cevaplar
1
Gösterim
230
rooney43
rooney43
rooney43
J
Cevaplar
1
Gösterim
369
Levent
Levent
L

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
52
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt