Şampuan içine çam terebentin ve badem yağı katmak

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi uzakdiyar
  • 243 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

uzakdiyar

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Saçlarınıza vitamin, mineral sağlayan bakım yapmak istiyorsanız şampuan içine çam terebentin ile tatlı badem yağı karmanızı tavsiye ederim, saçları dipten uca besleyerek bakım yapar, saç derisinden hızlı şekilde emilerek köklere kadar ulaşabilir. Kullanımı kolay en pratik yöntem şampuan içine bu yağları katmaktır. Saçlarınızı yıkarken aynı zamanda saç bakımında yapmış olursunuz. Organik bitkisel içeriğe sahip bir 300 ml bir şampuan içine 25-30 damla çam terebentin yağı ile 25 damla badem yağı eklemeniz yeterli olacaktır. İsterseniz Hint yapıda 10 damla katabilirsiniz. Şampuan şişenizin içine bir seferde bu yağı ekleyebilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacak sürekli uygulayacağınız bir yöntem olacaktır.

Şampuanın içine çam terebentin ve badem yağı
 
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Benim saçlarım çok sert ve dağınık bir yapıda çam terebentin ve badem yağı ile bakım yapmak istiyorum, yani ikisini şampuan içine karıştırsam iyi bir sonuç alabilir miyim?
 

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
11
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
22
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt