Şampuan içeriğinde neler bulunur?

  • Konu Sahibi Alperen
  • 47 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Alperen

Üye
Mesajlar
225
Tepkime puanı
3
Şampuan içeriğinde genellikle su, sabun maddesi, yıkama maddesi, nemlendiriciler, parfüm, renklendiriciler ve koruyucu maddeler bulunur. Bunların her biri şampuanın temizlik, yıkama, nemlendirme, koklama ve renklendirme gibi fonksiyonlarını yerine getirmek için kullanılır. Ancak, ürünler arasında içeriklerde farklılıklar olabilir ve bazı şampuanlar daha yumuşak, daha doğal veya daha yüksek kaliteli malzemeler içerebilir.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
225
Tepkime puanı
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Şampuan içeriğinde bulunan sabun maddesi, şampuanların temizlik işlevini yerine getirmek için kullanılan bir bileşenidir. Sabun maddesi, su ile birleştirildiğinde suda çözünen bir maddedir ve yağ ve kirleri emerek cildi ve saçı temizler. Sabun maddeleri, doğal ya da sentetik olarak elde edilir. Doğal sabun maddeleri, yağlar veya yağların sentezlenmiş hali olan trigliseritlerden elde edilir. Sentetik sabun maddeleri ise, petrokimya endüstrisinde elde edilir.
 
M

Memory

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Ülkemiz de neredeyse tüm şampuanlar aynı diyebilirim. Bir kaç firma haricinde onlarda zaten Kral
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
6
Gösterim
252
kelbody
K
T
Cevaplar
4
Gösterim
170
R
A
Cevaplar
3
Gösterim
126
B
S
Cevaplar
1
Gösterim
173
Apocalypse
A
S
Cevaplar
4
Gösterim
150
E

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt