Sakalım çıkmıyor yaş 25

Sakalım çıkmıyor yaş 25

Herkese merhaba 25 yaşındayım ama hala sakallarım istediğim seviyeye gelmedi şuan çıkması için yüzümde belirtilerde yok, ailemde sakalı olmayan yok yani genetiğimizde böyle bir sorunu olan yok önceden bitkisel losyonlar denedim işe yaramadı, sarımsak ezip sürdüğümde oldu ancak yüzümü çok yaktığı için bir iki kere uyguladım. Lütfen bana bir çözüm önerin ne yapmalıyım. Sadece bıyık uzadı, ama oda sık değil.
3 6
1
Minoxidil kullanmaya başlayacam yalnız nasıl sürüleceğini bilmiyorum, nasıl uygulamam gerekli..
0

Harun

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Herkese merhaba 25 yaşındayım ama hala sakallarım istediğim seviyeye gelmedi şuan çıkması için yüzümde belirtilerde yok, ailemde sakalı olmayan yok yani genetiğimizde böyle bir sorunu olan yok önceden bitkisel losyonlar denedim işe yaramadı, sarımsak ezip sürdüğümde oldu ancak yüzümü çok yaktığı için bir iki kere uyguladım. Lütfen bana bir çözüm önerin ne yapmalıyım. Sadece bıyık uzadı, ama oda sık değil.

0

Uzman

Üye
Uzman Üye
Konular
0
Bazı erkeklerin yüzünde düzgün sakal büyümesi olmaz. En yaygın neden genetiktir, yani ailenizde olabilir. Testosteron düzeyleri de aynı şekilde değerlendirilmelidir. Testosteron seviyeleri normal olsa bile, sakalın çıkması için gerekli kök hücre reseptörlerü yüzünüzde olmayabilir. Sakal büyümesini indükleyen kremler, yağlar veya tabletler yoktur. Minoxidil bu anlamda işe yarayabilir. Mantıksal olarak konuşursak, kıl kökleri hormon reseptörleri bulunmuyorsa, bu bölgelerde losyon, yağ veya krem sürmek ya da beslenme düzenini değiştirmek bu anlamda etkisi olmaz. Eğer minoxidil işe yaramazsa tek tedavi saç ekimidir. Bu tedavide başınızın arka kısmından alınan kılları sakal bölgenize ekilir. Saçlar 3 ila 4 ay sonra çıkmaya başlayacak ve bu kalıcı olacaktır.

0

Stores

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Sakal çıkması için alanında uzman bir doktor ile görüş bu losyonu söyle peptit bazlı minoksidil solüsyonlar sakal çıkmada etkisi oluyor kullanıp deneyebilirsin.

0

Harun

Yeni Üye
Üye
Konular
0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Minoxidil kullanmaya başlayacam yalnız nasıl sürüleceğini bilmiyorum, nasıl uygulamam gerekli..

Users who are viewing this thread

Üst Alt