Sakalım çıkmıyor yaş 25

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Harun
  • 436 Görüntülenme
  • 3 Yorum
H

Harun

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Herkese merhaba 25 yaşındayım ama hala sakallarım istediğim seviyeye gelmedi şuan çıkması için yüzümde belirtilerde yok, ailemde sakalı olmayan yok yani genetiğimizde böyle bir sorunu olan yok önceden bitkisel losyonlar denedim işe yaramadı, sarımsak ezip sürdüğümde oldu ancak yüzümü çok yaktığı için bir iki kere uyguladım. Lütfen bana bir çözüm önerin ne yapmalıyım. Sadece bıyık uzadı, ama oda sık değil.
 
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Bazı erkeklerin yüzünde düzgün sakal büyümesi olmaz. En yaygın neden genetiktir, yani ailenizde olabilir. Testosteron düzeyleri de aynı şekilde değerlendirilmelidir. Testosteron seviyeleri normal olsa bile, sakalın çıkması için gerekli kök hücre reseptörlerü yüzünüzde olmayabilir. Sakal büyümesini indükleyen kremler, yağlar veya tabletler yoktur. Minoxidil bu anlamda işe yarayabilir. Mantıksal olarak konuşursak, kıl kökleri hormon reseptörleri bulunmuyorsa, bu bölgelerde losyon, yağ veya krem sürmek ya da beslenme düzenini değiştirmek bu anlamda etkisi olmaz. Eğer minoxidil işe yaramazsa tek tedavi saç ekimidir. Bu tedavide başınızın arka kısmından alınan kılları sakal bölgenize ekilir. Saçlar 3 ila 4 ay sonra çıkmaya başlayacak ve bu kalıcı olacaktır.
 
S

Stores

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Sakal çıkması için alanında uzman bir doktor ile görüş bu losyonu söyle peptit bazlı minoksidil solüsyonlar sakal çıkmada etkisi oluyor kullanıp deneyebilirsin.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #4
H

Harun

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Minoxidil kullanmaya başlayacam yalnız nasıl sürüleceğini bilmiyorum, nasıl uygulamam gerekli..
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
3
Gösterim
325
hasan58
hasan58
H
U
Cevaplar
1
Gösterim
375
Çetin
Çetin
Ç
H
Cevaplar
1
Gösterim
295
dejavu35
dejavu35
D
L
Cevaplar
2
Gösterim
231
Keltoş
Keltoş
K
S
Cevaplar
5
Gösterim
323
Umutural
Umutural
U
A
Cevaplar
2
Gösterim
489
Mehmet05
Mehmet05
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt